2726
عنوان

چونم خیلی جوش زده راه درمانش چیه؟

158 بازدید | 13 پست

؟

برای اینکه دیگران رو دوست داشته باشی باید اول عاشق خودت بشی؛ یعنی عزت نفس رو جایگزین عدم عزت نفس و غرور کنی🐝 هر روز تمرین کن، سعی نکن شبیه کسی بشی تو باید بهترین خودت  باشی کسی که شبیه هیچ کس نیست🐝  هر روز جلو آینه بایست و خودتو بغل کن و بگو ممنونم که هستی🐝 هر روز شکر گذاری تو رو کاغذ بیار، خاطرات روزانه بنویس و حس و حالت رو بیار رو کاغذ و نون والقلم 😍 خدا به قلم قسم خورده، قدرت نوشتن می‌تونه بهت کمک کنه🐝 خودتو هیچ وقت با کسی مقایسه نکن🐝 هیچ وقت سعی نکن تایید و رضایت دیگران رو جلب کنی تو کار درستت رو انجام بده و از تفکر دیگران راجب خودت واهمه نداشته باش🐝 همون‌جوری که با معشوقت رفتار میکنی با خودت رفتار کن🐝به خودت احترام بذار، به جسم و روحت تا دیگران هم بهت احترام بذارن🐝 حرفی نزن که شخصیتت خورد شه🐝 قدرت نه گفتن داشته باش!🐝 قاطع باش به جای عصبی بودن بدون داد و فریاد و توهین و با اخلاق حرفتو بزن🐝 در آخر اگر دوست داشتی مطالب امضامو به علاوه ی نکات دیگه که خودت می‌دونی شخصیتتو میسازه بنویس و هر روز بخون😍  راستی رفیق یادت باشه  از تو یه دونه تو دنیا هست از خودت خوب مراقبت کن🐝 و بدون دنیا جای گردیه همیشه سعی کن دل کسی رو نشکن مخصوصا پدر و مادرت رو✨اگر شکستی عذر بخواه🐝 اگر میتونی به کسی کمک کنی کمک کن چون همه اینا چندین برابر به خودت برمیگرده یه روزی 🐝 ثواب کارتو تو‌کیسه ی سوراخ نریز: کیسه ی سوراخ همون غیبت و تهمت و تمسخر و... دیگرانه🥲✨💫اگه امضامو دوس داشتی یه صلوات برا ظهور آقا بفرست اللهم عجل لولیک الفرج🌼الله یارت باشه بانوجان🖐️💕💌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه نزدیک پریودت نیست همیشه جوش داری ی ازمایش هورمون بده

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
برامن زیرپوستیه هی خالی میکنم بازدرمیادکیست داشتم رفتم سونوگفت برطرف شده ولی چرابازجوش میزنم😩

برو آزمایش بده راکوتان بخور

من راکوتان خوردم تو صورتم یدونه هم نیسااا

تیکر تولدمه دختر قشنگم عشق من چرا نمی‌آییم تو دل مامان؟آخه باید حتما شوهرکنم بیای تو دلم؟الان من نصفه شبی شوهر از کجا پیدا کنم آخه زحمت بکش خودت بیا تروخدا مامانت خستس ناسلامتی اراده کرده از تخت پابشه به خاطر تو فقط یه چیزی من میدونم که شوهر چشم رنگی پیدا نمیکنم پس لطفا کن به من بکش من خوشگلم عزیزم تازه بعد از اینکه اومدی تو دلم میخوام واست یه آبجی هم بیارم به به تازه توکه چشات آبی هستش اونم چشاش عسلی طوسی هستش راستی یدونه آبجی به نظرم کمه چه جوره که شمارو سه قلو کنم اولی که تویی دیانا چشات آبیه پوست سفید موهای بور درست مثل من لاغر هم هستی دومی هم آبجیت هست که اسم نداره ولی اونم چشاش سبزه و موهاش بلونده خلاصه این خیلی خوشگله سومی هم اسم نداره فقط موهاش فرفری هستش و تپل چشاشم طوسی عسلی این که خیلی بامزست دوستان واسه دوتا دخترام اسم پیشنهاد بدین😄😄😄ای دلسو خنگ مردم رو خر حساب کردی اونا میدونن که تو مجردی و سه قلو هات ساخته ی ذهنته 🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲
زیر پوستی؟ 

هم زیر هم رو

برای اینکه دیگران رو دوست داشته باشی باید اول عاشق خودت بشی؛ یعنی عزت نفس رو جایگزین عدم عزت نفس و غرور کنی🐝 هر روز تمرین کن، سعی نکن شبیه کسی بشی تو باید بهترین خودت  باشی کسی که شبیه هیچ کس نیست🐝  هر روز جلو آینه بایست و خودتو بغل کن و بگو ممنونم که هستی🐝 هر روز شکر گذاری تو رو کاغذ بیار، خاطرات روزانه بنویس و حس و حالت رو بیار رو کاغذ و نون والقلم 😍 خدا به قلم قسم خورده، قدرت نوشتن می‌تونه بهت کمک کنه🐝 خودتو هیچ وقت با کسی مقایسه نکن🐝 هیچ وقت سعی نکن تایید و رضایت دیگران رو جلب کنی تو کار درستت رو انجام بده و از تفکر دیگران راجب خودت واهمه نداشته باش🐝 همون‌جوری که با معشوقت رفتار میکنی با خودت رفتار کن🐝به خودت احترام بذار، به جسم و روحت تا دیگران هم بهت احترام بذارن🐝 حرفی نزن که شخصیتت خورد شه🐝 قدرت نه گفتن داشته باش!🐝 قاطع باش به جای عصبی بودن بدون داد و فریاد و توهین و با اخلاق حرفتو بزن🐝 در آخر اگر دوست داشتی مطالب امضامو به علاوه ی نکات دیگه که خودت می‌دونی شخصیتتو میسازه بنویس و هر روز بخون😍  راستی رفیق یادت باشه  از تو یه دونه تو دنیا هست از خودت خوب مراقبت کن🐝 و بدون دنیا جای گردیه همیشه سعی کن دل کسی رو نشکن مخصوصا پدر و مادرت رو✨اگر شکستی عذر بخواه🐝 اگر میتونی به کسی کمک کنی کمک کن چون همه اینا چندین برابر به خودت برمیگرده یه روزی 🐝 ثواب کارتو تو‌کیسه ی سوراخ نریز: کیسه ی سوراخ همون غیبت و تهمت و تمسخر و... دیگرانه🥲✨💫اگه امضامو دوس داشتی یه صلوات برا ظهور آقا بفرست اللهم عجل لولیک الفرج🌼الله یارت باشه بانوجان🖐️💕💌
برو آزمایش بده راکوتان بخور من راکوتان خوردم تو صورتم یدونه هم نیسااا

ازمایش چی؟تازه دادم هم هورمونی هم چکاب مشکلی نداشتم اخه راکوتان براچیه؟

خیلی ب دعاهاتون احتیاج دارم یه صلوات برام میفرستین ممنونم🌹