2703
2553
عنوان

مردی که حسرت خیلی چیزا رو به دل زنش میذاره عاقبتش چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 73 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دنیا مثل چرخ و فلکه 

شاید فقط چرخ وفلک طرف ما خرابه 🙃

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚         خُدایـا حَرام کُن بَر مَن هَر غَمی را بِجُز غَمِ "حسیـ♡ـن ‌را                  
شاید فقط چرخ وفلک طرف ما خرابه 🙃

واقعا نمی‌دونم  چرا هرکی ظالمه همیشه تو زندگیش چیزای خوب نصیبش میشه

با مردی ازدواج کن که رژت رو پاک کنه نه ریملت رو😉😉😉 بلاخره گل پسرم به دنیا اومد😍😍😍 اگه دنبال پسر دار شدن هستید بیاین تاپیک رژیم پسر دار شدن.
اگه مشکل مالی داشته باشه و نتونه تامین کنه خوب خدایی مقصر نیست.ولی با اخلاق خوب میتونه خیلی چیزا رو ...

برای ما ن اخلاق داره نه پول 

واقعا هم کاری نمیکنه ک پول داشته باشیم 

برگشته میگه خودتو بکشی هم اینه میگه کار نمیکنم خوشم میاد 

این اگه بی عرضه نیس چیه

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚         خُدایـا حَرام کُن بَر مَن هَر غَمی را بِجُز غَمِ "حسیـ♡ـن ‌را                  
2714
شوهر من واسه همه وقت داره الا من  حسرت باشگاه‌ رفتن بیرون رفتن و گذاشته رو دلم  اما خوش ...

دقیقا مثل شوهر منه شوهرت

با مردی ازدواج کن که رژت رو پاک کنه نه ریملت رو😉😉😉 بلاخره گل پسرم به دنیا اومد😍😍😍 اگه دنبال پسر دار شدن هستید بیاین تاپیک رژیم پسر دار شدن.

عاقبش مرگه

عاقبته همه البته مرگه 

تو به فکر خودت باش اونو هیچی نمیشه

سلام‌.هیچ وقت منتظر فرداو خوشبختی نباش.تو سخترین روزایه زندگیم یه چیزیو یاد گرفتم زندگی دلخوشی هایه کوچیک.من از یه قطره بارون که بخوره به صورتم لذت میبرم.
2706