2328
2298

بچها ما وسط عروسی هوا از آب یهو تبدیل شدد ب ابری وحشتناک طوفان شدید 

شهر شما هوا اینجوریه یا ن میگن برای همه جا اعلام کردن هوا شناسیی

ای بابا😂

چاو رهه‌ش☪️دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱  بزرگترین رویای من نواختن ویولنه 🎻 ئَه‌وَنده‌ دل‌په‌رم پیم خوشه بگریم ! که‌ فرمیسک و هناسه‌یش مرهه‌میکه..💫..

اره برا ما دوسه روزه بادوخاکه ولی ابری ن

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدااااایا هزار مرتبه شکرت😍😍🤲🏻میشه برای سلامتی تودلیم صلوات بفرستین🙏🏻😍

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

اینجا انقد سرده ک بخدا دوباره بافتمو پوشیدم😂 دیشب مردم باکاپشن تو خیابون بودن😐🤣

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜
اینجا انقد سرده ک بخدا دوباره بافتمو پوشیدم😂 دیشب مردم باکاپشن تو خیابون بودن😐🤣

واقعاااااا

اینجا دوتا کولر همزمان داره کار می‌کنه😐

چشمام رو می‌بندم تصورت میکنم صورتی مهتابی رنگ و سفید روی با گونه های برجسته آبروانی پیوسته که در میان آنها تارهای سفید عشوه گری می‌کند.لبان سرخ و همیشه خندانت... مرا به گریه می اندازد دستای قوی هیکل نیرومندت به گلویم خش می اندازد چشمانم تر می شود اشک صورتم رو آبیاری میکند... صورتم تشنه دستای گرمت میشود صورتم گرمای دستان داغت را میخواهد تا مثل آفتاب به صورتم لمس شود اشک هایم را خشک کند...  بگو باز دوباره لبخند به صورتم میآید بگو دوباره اشک هایم خشک می‌شود...  هر لحظه منتظرم تا بیایی به دنبالم دستانم رو بگیری و لبخند زنی از آن لبخندانی که دلم قرص شود ... بگویی دخترم همراهم بیا تا من به سویت بشتابم برای شادی روح پدرم صلوات  بفرستین تا کمی آروم شوم .ممنون
دلم عروسی خواست تو هوای ابری اونم تو محیط باز مثل عروسیایی که عشایر وبعض از مردم روستا میگیرن

دقیقا ما اونحوری توی فضای باز عروسی روستایی😍😂ولی هوا خیلی طوفانیهههه

واقعاااااا اینجا دوتا کولر همزمان داره کار می‌کنه😐

بخداهاا

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜