2726
عنوان

عرق نعنا ب نوزاد یه ماهه

928 بازدید | 17 پست

بچم نفخ داره به نظرتون چند قطره عرق نعنا تو شیرش بریزم بدم بخوره روی یه بار خوب میشه؟

شامم بگین چی درست کنم نفخ نداشته باشه ؟

خدا جونم ممنونم ک یه فرشته ناز بهمون دادی 💞💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قطره اينفاكول

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

خودت بخور بهش شیر بده 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

نه عزیزم فکر نکنم برای بچه یکماهه عرق نعنا خوب باشه، ببین من مامانم میگفت وقتی شما بچه بودین دلدرد میگرفتین ناارومی میکردین کمی زنیون میپختم و چند قطره ابشو بهتون میدادم میخوردین خوب میشدین،

میخوای امتحانش کن بهش بده ببین خوبه یانه

سر جدت جز شیر و دارویی ک دکتر میده هیچی ب بچه نده الان خیلیا میگن ما دادیم هیچی نشد و فلان 

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
اصلااا مشکلی پیش نمیاد

عزیزم از لحاظ پزشکی تا شش ماه فقط شیر

این حساسیت هایی ک بچه ها بعدا میگیرن نتیجه ی همین گیاهان دارویی و تجویز اشتباه هست

هنوزم انتخاب قلبمی ،بهترین اشتباه من
عرق نعنا که نده  ولی اگه خواستی بدی حداقل تو شبرش نریز بدش بیاد دیگه نمیخوره  ببرش دکتر& ...

من قطره ویتامین آ د شو تو شیرش میریزم 25 قطره 

ب نظرت اشتباه میکنم ؟

اخه میپره گلوش

خدا جونم ممنونم ک یه فرشته ناز بهمون دادی 💞💞
2706