2297
2330
عنوان

عرق نعنا ب نوزاد یه ماهه

139 بازدید | 17 پست

بچم نفخ داره به نظرتون چند قطره عرق نعنا تو شیرش بریزم بدم بخوره روی یه بار خوب میشه؟

شامم بگین چی درست کنم نفخ نداشته باشه ؟

خدا جونم ممنونم ک یه فرشته ناز بهمون دادی 💞💞

تو شیر؟؟؟

عرق نعنا یه مقدار با نبات شیرین کن بده

کاربر خانم هستم،..اگه چیزی رو تغییرندییعنی بازم انتخابش کردی! جالبه حرفامون رو به کسایی میزنیم که هیچوقت ندیدیمشون. اگه از جایی که هستی راضی نیستی،جاتو تغییر بده تو یک درخت نیستی!به هیچ عنوان درخاست دوستی قبول نمیکنم.
اینکارا چیه تا شش ماه فقط شیر

اصلااا مشکلی پیش نمیاد

کاربر خانم هستم،..اگه چیزی رو تغییرندییعنی بازم انتخابش کردی! جالبه حرفامون رو به کسایی میزنیم که هیچوقت ندیدیمشون. اگه از جایی که هستی راضی نیستی،جاتو تغییر بده تو یک درخت نیستی!به هیچ عنوان درخاست دوستی قبول نمیکنم.

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2334

خودت بخور بهش شیر بده 

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو! بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تونگران این نباشکه زندگی‌ات زیر و رو شود، از کجا معلوم زیرِ زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد؟!»

نه عزیزم فکر نکنم برای بچه یکماهه عرق نعنا خوب باشه، ببین من مامانم میگفت وقتی شما بچه بودین دلدرد میگرفتین ناارومی میکردین کمی زنیون میپختم و چند قطره ابشو بهتون میدادم میخوردین خوب میشدین،

میخوای امتحانش کن بهش بده ببین خوبه یانه

سر جدت جز شیر و دارویی ک دکتر میده هیچی ب بچه نده الان خیلیا میگن ما دادیم هیچی نشد و فلان 

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
اصلااا مشکلی پیش نمیاد

عزیزم از لحاظ پزشکی تا شش ماه فقط شیر

این حساسیت هایی ک بچه ها بعدا میگیرن نتیجه ی همین گیاهان دارویی و تجویز اشتباه هست

خاص بودن مهم نیست ،خاصیت داشتن مهمه.......!                بعد از چهار سال خواننده ی خاموش بودن اومدم توو جمعتون.
عرق نعنا که نده  ولی اگه خواستی بدی حداقل تو شبرش نریز بدش بیاد دیگه نمیخوره  ببرش دکتر& ...

من قطره ویتامین آ د شو تو شیرش میریزم 25 قطره 

ب نظرت اشتباه میکنم ؟

اخه میپره گلوش

خدا جونم ممنونم ک یه فرشته ناز بهمون دادی 💞💞
شبا ب خودش میپیچه و بی قراره ب نظرت انجام بدم؟ اصلا نمیدونم چی بخورم همه چی نفخ داره

از دکتر پرسیدم دکتر میگفت غذاهایی که مادر میخوره ربطی به نفخ بچه نداره

اما بعد هر چیز جدیدی که میخوری بعد بارداریت یه ته اسکان عرق نعنا یا پونه بخور

از دکتر دارو نفخ بگیر برا بچت 

یکم عرق نعنا حتما شیرین بدی طوری نمیشه

بازم از مادرت کسی ک تجربه داره بپرس

عزیزم این کارارو نکن. تا ۱ ماه دارو و این چیزا ممنوعه، باید تحمل کنی. بعد ۱ ماه ک شد ببرش دکتر احتمالا کولیک داره،بیشتر بچه ها دارن، بهش دارو میده خوب میشه.

درضمن شربت گریپ میسکچر داخلش الکل داره،برای معده بچه و خودش خیلی خیلی مضره.

بچه موش آزمایشگاهی نیست.لطفا طبق نظر پزشک بهش چیزی بده. نه حرفهای خاله زنکی بقیه.

حالا خود دانی.

این روزا حتی به دیوار هم ابراز علاقه کنی میریزه ،چه برسه به آدم....