2726
عنوان

خونه مادرشوهرم بعد ناهار خوابیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 32 پست
خب خوابت میومده دیگه مگه آدم دست خودشه ول کن به خودت نگیر 

والا طرف خسته اس بره بخوابه چقدر به مهموناش سخت میگرن قربون مادرشوهر خودم برم هر وقت خونه شون میرم میگه بعد ناهار خوابت میاد بخواب😊

پیش میاد آدما یه چیزی که میبینن ، یاد خاطرات خودشون بیفتن و تعریف کنن... شاید بدون منظور و بدون فکر این خاطره رو تعریف کرد... شایدم منظور داشت🤷‍♀️ بستگی به اخلاقش داره دیگه خودت بهتر میشناسیش

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه اونجا زندگی میکنی مشکلی نیست

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
2728
خب جنبه نداری حقیقتو بدونی چرا تایپک میزنی جای عمومی کارت زشت بوده 

بیخیال بعضیا تاپیک میزنن فقط تاییدشون کنی نظر نباید بدی به قباشون برمیخوره سرکار الدیه ها

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس دومم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔
بیخیال بعضیا تاپیک میزنن فقط تاییدشون کنی نظر نباید بدی به قباشون برمیخوره سرکار الدیه ها

همون دوس داشت همه بگن عیبی نداره بخواب

یکاللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجتم بفرستید
والا طرف خسته اس بره بخوابه چقدر به مهموناش سخت میگرن قربون مادرشوهر خودم برم هر وقت خونه شون میرم م ...

آره اتفاقا مادرشوهر منم همیشه میگه خوابت میاد بخواب البته خودشم پایه اس من بالشتو نزاشتم زیر سرم اون خوابش برده😂😂

آره اتفاقا مادرشوهر منم همیشه میگه خوابت میاد بخواب البته خودشم پایه اس من بالشتو نزاشتم زیر سرم اون ...

بعضی خانواده ها عادت خواب ظهر دارن حتما ظهر میخوابن اگه نخوابی وادار میکنن بخوابی😆😆مهمون حتما باید بخوابه

سلام عزیزم ماهور اسم خودتونه یا بچتون؟همسرم خیلی اسم ماهور رو دوس داره میخاستیم اسم دخترمونو بزاریم ...

ماهور اسم مشترک دختر و پسره گلم

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس دومم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔
خواب ظهرتو بردی اونجا چکار زشته ادم‌میره مهمونی حوابشو ببره

وای چراشما اینجوری هستین خونه مادرشوهرشه ها

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه

ما هم ناهار خونه مادرشوهرم باشیم بعد ناهار می خوابیم چون خودش هم می‌خوابه  

تازه اگه از سرکار برم شده پسرم رو نگه میداره میگه تو برو بخواب صبح زود از خواب پاشدی خسته ای من هم یک ساعت می‌خوابم بعد میام میگم حالا شما برو بخواب 

الان دیگه پسرم بزرگ شده ساکت می مونه تا ما بخوابیم 

خودشون هم ناهار میان خونمون ظهر میخوابن راحت هم میرن جا میندازن تو اتاق خواب می خوابن راحتیم با هم اصلا اونجوری نیستیم 

2706