2726

کدوم؟

قیمتا فک کنم قدیمیه‌فقط

تعداد رای : 25
نظرسنجی
۱
14
56%
۲
3
12%
۳
8
32%
چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

استند رو بیخیال دیگه از مد افتاد همه خریدن

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
استند رو بیخیال دبگه از مد افتاد همه خریدن

ممنون که گفتی 

پس میوه شیرینی رو تو چی میچینن

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

براي دم دست ميخواي؟ يا پذيرايي مهمون؟

پيش دستي اينات چين؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728
ممنون که گفتی  پس میوه شیرینی رو تو چی میچینن

خواهش اولی و سومی ها خیلی  جالبن

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
براي دم دست ميخواي؟ يا پذيرايي مهمون؟ پيش دستي اينات چين؟

هیچی ندارم

بیشتر برا مهمونی

یا خودمون

خیلی وسایلم کهنه و داغونن

تاپیک قبلی گفتم

میخوام یه کم وسایل نو بگیرم

خواهش اولی و سومی ها خیلی  جالبن

چی؟

میگی استند از مد افتاده

منظورت کدومه؟

اینا همه مگه استند نیستن🙈

چی؟ میگی استند از مد افتاده منظورت کدومه؟ اینا همه مگه استند نیستن🙈

همونکه میگم استند نوشته روشششش

هیچی ندارم بیشتر برا مهمونی یا خودمون خیلی وسایلم کهنه و داغونن تاپیک قبلی گفتم

بيين بايد دو دستت كني ظرفاتو..

مهمون جدا

دم دست جدا..

من براي مهمون كريستال كار دست دارم، از پيش دستي/فنجون/پياله احيل/نمكدان/قندان/ميوه خوري كاسه اجيل و شيرني خوري/ليوان

٥ دست

،

و همين ست يك سري هم چيني انتيك دارم(طرح ليلي مجنون) براي مهون خيلي خاص اين ١٢ تاست

.

براي دم دست خودمون ليوان چايي خوري دارم لبش طلاييه..طروف غدامورم اركوپال ويكتوريااست 

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا