2297
2298
عنوان

به نظرتون شوهرم نرماله؟

573 بازدید | 26 پست

صبح که سرکار ه دلتنگی می کنه و زنگ میزنه با محبت حرف میزنه شب که میاد انگار من نیستم حوصله بچه رو نداره غذا می خوره و می خوابه نه توجهی نه چیزی

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051

داره تمرین میکنه خوب باشه ولی نمیتونه!

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین....آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚💚

خسته ست طفلک 

کسی که منو ریپلایی کردی اگه حرف چرت که درخور شخصیت خودت و تربیت خانوادگیته بهم گفتی جوابتو نمیدم تا بدونی ادم ندونستمت که جوابتو بدم 🙃 پس عقلتو به کار بنداز و  خودت احترام خودتو حفظ کن 🙂

شوهرت یه چی میزنه. 

جان خار مادرت لایک نکن ، لایک نکننننن لااااااااایککککککک نکننننننننننننننن.😐 و این ماییم یاد گرفتیم که با درد بخندیم به درد بخندیم هرکه هرچه کرد بخندیم:)
کی نرماله تو دنیا 

🤣🤣🤣

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین....آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚💚
خستگی نمی تونه دلیل ش باشه چون ظهر هم بیاد خونه باز بی توجه هست

نه من خستگی رو نگفتم

داره تمرین ابراز محبت میکنه ولی موفق نمیشه ادامه بده

به خودت و زندگیت میرسی ؟رفتارت باهاش خوبه؟منم وقتی شوهرم خونه نیست دلتنگش میشم ولی اکثر اوقات از در که میاد یه حرفی حرکتی میزنه گند میزنه به اعصابم دیگه سرد میشم 

شاید روش نمیشه مستقیم  و رو در رو  ابراز علاقه کنه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!؟                    دعا کنیدمادر بشم 8ساله که منتظرم 3بار سقط خودبخود داشتم قلب تشکیل نمیشه تو 7 هفته می‌افتم خون ریزی                             رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین بگو آآآمیــــــــــن             خدایا میشه  بغلمو با دستات پرکنی آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس 🥺 ❤️                                 عاقبت یک شب از شب های دور، کودک من پا به دنیا مینهد...، آن زمان بر من، خدای مهربان، نام شور انگیز، ❤️مادر ❤️مینهد...