2737
2734

یه کلیپ خودم ساختم تو اینستا میذارمش بعد اینکه اولین نفر لایکش میکنه یهو غیب میشه ولی برای خودم همچنان قابل دیدنه بعدشم هربار این پیام میاد 

خیلی ضروریه تورو خدا کمکم کنید 

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اسی از استوری اینستاگرام سر درمیاری یه سوال بپرسم؟؟

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
2728
موزیکی ک رو ویدیوت گذاشته نوشته مال کس دگ ست 

یعنی نمی تونم هیچ موزیکی بذارم؟؟ 

آخه یه پست دیدم چند روز پیش همین موزیک خارجی روش بودبعد موزیکم عوض میکنم ایرانی میذارم باز همون اتفاق میفته

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
2738
یعنی نمی تونم هیچ موزیکی بذارم؟؟  آخه یه پست دیدم چند روز پیش همین موزیک خارجی روش بودبعد موزی ...

فکر کنم  حق کپی رایت این داستان ها باشه 

هنوزم انتخاب قلبمی ،بهترین اشتباه من
میگه پست مربوط به کس دیگری هست 

نه خودم فیلم گرفتم

عزیزم هروقت خواستی متنی ترجمه کنی میتونیgoogle translate رو تو گوگل سرچ کنی متنتو کپی کنی اونجا معنی ...

کپی نمیشه

اسی از استوری اینستاگرام سر درمیاری یه سوال بپرسم؟؟

بپرس گلم

بپرس گلم

عزیزم اگر یه کلیپ ۳۰ثانیه داشته باشیم بخایم بزاریم استوری خودش خودکار دوتا قسمت ۱۵ثانیه میشه یا نه مثل واتساپ باید هی برش بزنیم 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
عزیزم اگر یه کلیپ ۳۰ثانیه داشته باشیم بخایم بزاریم استوری خودش خودکار دوتا قسمت ۱۵ثانیه میشه یا نه م ...

خودش خودکار انجام میشه فقط تو اگر دلت بخاد استیکر یا نوشته اضافه کنی بهش  باید روی هرکدوم جدا جدا  بنویسی 

2706