2726
عنوان

بچه ها معصومه خانکی کلاهبرداره باور کنید کلاه برداره شاتتت

| مشاهده متن کامل بحث + 13545 بازدید | 45 پست
چه کم فکر میکردم معصومه خانکی بیشتر از اینا بگیره😂 من دوره زهرا جعفری رو با تخفیف یک میلیون و نهصد ...

یکجا میگیرن ؟من فک کردم ماهی هس؟

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برو تو پیجش زیر کامنتا ریپلای بزن پولتو خورده، شکایت هم برو ازش بکن بعید میدونم پولت برگرده چون تا بری شکایت بنویسی 400 تومن از دستت میره و بیخیال پونصد چهل تومن میشی، ولی اعتماد هیچوقت نکن به مجازی

2728
یکجا میگیرن ؟من فک کردم ماهی هس؟

بستگی داره

مشاوره هر ماهه اما دوره من دو ماههه صفر تا صد رو یکجا از سایت خریدم قیمت اصلیش تازه ۴ میلیون بود! تو جشنواره یک و نهصد و نود گرفتم

ک انصافا خیلی خوبم بود

فکر نکنم کلاه بردار باشه

مطمینی از پیج اصلیش گرفتی ؟

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
والا ۵۰۰ تومن پول کمی ام نیس  بعدم شکایت کن به فتا

پلیس فتا یه ۵۰۰ تومن دیگم میگیره ک شکایتو ثبت کنه تهشم کاری برای آدم نمیکنه 

من خودمو آبجیم خیلی آدم پیگیریم ولی واقعا دیگه پلیس فتا رو این‌جور چیزا جواب نمیده فقط هشدار میده ک خودتون مراقب باشین ک کلاهتون نره😄

فکر نکنم کلاه بردار باشه مطمینی از پیج اصلیش گرفتی ؟

آره یه عالمه فالوور داره خودشم هر روز کلی پست و استوری میزاره از خودش

تو شهری براش فریاد زدم که فریاد حکم اعدام و داشت ولی خوب لیاقت نداشت به درک!🖤🤍
وقتی که مشاور پول میگیره ... خودت از صد تا مشاور بهتری  چرا پول بی زبونو میریزید به حساب اینا ...

اولین بار بود 

الان چیکار کنم تو رو خدا راهنمایی کنید 

زنگ بزنم پلیس فتا پولم برمیگرده؟

بهم الان وویس داد پشتیبانش گفت شما با یه سیستم طرفید باید صبر کنید تا پولتون برگرده خیلی طول می‌کشه چون حساب های ما تو یه زمانی باز میشن یه زمانی هم بسته میشن و طول می‌کشه امکان نداره ک شما پول و بریزید بعد بگید همون لحظه پس بدیم

تو شهری براش فریاد زدم که فریاد حکم اعدام و داشت ولی خوب لیاقت نداشت به درک!🖤🤍
2706