2703
2553

سلااام

توروخدا راهنماییم کنید، من 4 ساله میخوام با اقا پسری ازدواج کنم،پیش مشاور هم رفتیم میگه به هم میاین ولی خونوادش مخالفت میکنن و نمیزارم ازدواج کنیم، کسی که دعای زبون بند بلد باشه میشناسین؟ خیلی خستم، توروخدا کمک کنید

سعی کنید دور و اطراف این کارا نباشید

دعای خوب برای گشایش کارتون از خداوند بکنید ولی زبانبند و این چیزا واقعا درست نیست و کلا آثار خوبی در روح و روان نداره

از طرفی شما میتونید منطقی و معقول با چنتا بزرگتر با خانواده ها صحبت کنید و دلایل مخالفت رو جویا بشید

ازدواج باید با موافقت واقعا خانواده ها باشه

به هر حال انسان از تشکیل زندگی جدید باید خانوادش وسیعتر بشه ن اینکه از اینی هم ک هست کمتر بشه

بالاخره شاید دلایل منطقی بود و انتخاب از روی عقل و منطق خیلی بهتره تا احساسات و عواطف

انشاالله بهترینها براتون رقم بخوره

سعی کنید دور و اطراف این کارا نباشید دعای خوب برای گشایش کارتون از خداوند بکنید ولی زبانبند و این چ ...

وقتی تا حتی مشاور هم میگه شما به هم میاین ولی  دلایل غیر منطقی میارن و فقط لجبازی میکنن

هرچی بزرگتر میفرستیم پیششون میگن بزارین این دوتا برن سرخونه زندگیشون ولی گوشاشون رو بستن

حق با شماست ولی خیلی کلافم، 4 سال از عمرم رو الکی هدر دادن، اینقدر کلافم که این تنها راهیه به ذهنم میرسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
وقتی تا حتی مشاور هم میگه شما به هم میاین ولی  دلایل غیر منطقی میارن و فقط لجبازی میکنن هرچی ب ...

بالاخره درست هم نیست ک آدم توی روی خانواده ها بمونه و حرمتها و حمایتها برداشته بشه

ازدواج باید نرمالیزه باشه

از موافقت نسبی خانواده ها برخوردار باشه

البته اگر داستان عشق و عاشقیه ک بحث جداست