2726

شوهرم یه جور رفتار میکنه انگار من هیچم.

کلا مرخصی نداره ماهی یک روز مرخصی داره جمعه ها تعطیلات هم سرکاره،از یه ماه پیش قول داده که این ماه مرخصیشو بریم کرج گردش،حالا برگشته میگه مرخصی این ماهو میخوام با همکارم بریم لاهیجان کلوچه و چایی بیاریم،گفتم مگه به من قول نداده بودی گفت خوب ماه بعد میریم،گفتم تو به من قول دادی،چرا اولویتت هیچوقت من نیستم مگه من حیوونم.

گفت بس کن باشه نمیرم تورو میبرم،گفتم نخواستم و حرف نزدم اونم انقدر مغروره حرف نمیزنه تا من برم سمتش.

به نظرتون چیکار کنم آخه مگه توقع زیادیه نه جمعه تعطیله،نه تعطیلات رسمی هیچی،یه روزم که تعطیله اینجور.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خونه مامان رفتن؟ 

مگه بچه ای

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
2728

شوهر منم باور کن همینه 

همش سرکاره 🫠

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
خیلی جنگ و جنایی  نیست بخوای بری خونه بابات اگه میخوای قهر باشی تو خونه قهر باش خب

چیکنم پس،تو خونمون یه هفته هم حرف نزنم مغروره محلم نمیکنه منم مشکل قلبی دارم ناراحتی برام سمه.

2706