2703
2553
عنوان

خانوما بیاین بگین برا شادابی و طراوت پوستتون چه روتینی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1482 بازدید | 19 پست

روتین صبح

ژل شستشو

تونر

سرم ضد جوش(کلا کرم یا سرمای درمانی)

سرم ویتامین سی

ابرسان و مرطوب کننده

ضد افتاب

بالم لب

روتین شب

میسلار واتر(پاک کننده ارایش)

ژل شستشو

تونر

کرم و سرم های درمانی

سرم ویتامین سی

بالم لب

روتین هفتگی

اسکراب و استفاده از ماسک های لایه بردار و ماسک ورقه ای و پچ زیر چشم و ماسک لب و اسکراب لب 

روتین ماهانه

فیشیال پوست

اگه کسی کار اینترنتی سراغ داره بم بگه🥺♥️
در مورد بالم لب و کلاژن هم بهم میگی لطفا تابحال اسمشم نشنیدم😪💔

بالم لب چند نوع گلم یه سری ضد آفتاب دارن یه سری فقط خاصیت مرطوب کنندگی لب 

سعی کن بالم لب خارجی مثل مارک سفورا یا لابلو یا به مارکی هست کره ای اون عالیه استفاده کنی چون فاقد پارافين هستن 

کلاژن گلم وقتی سن میره بالا سطح کلاژن میاد پایین در نتیجه دچار چروک ترک پوستی میشیم کلا چیز خوبیه یا به صورت ساشه و قرص بگیر یا کرم های کره ای حاوی کلاژن 

و اینکه اگه بخای واقعا هزینه کنی کوکونات کلاژن عالیه حدودا ۱ میلیون میشه و سه بسته بخوری یعنی ۳ میلیون پوستت از این رو ب اون رو میشه 😂 عالیه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم😊خواهرم برگرد زشته نرو بشین همه تاپیک هارو بخون من ممکنه مشکل دوستم هم اینجا تاپیک بزنم ولی اینجا مال دو نفره واسه اینکه شناسایی نشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایرانی ولی منظورم اینه بگم اسکراب چی؟ نوعشو میگم

اسکراب لايه برداره عزیزم اگه پوستت چربی جز واجباته و هفته ای دوبار انجام بده یه ژله ک یه دانه ریز داره وقتی رو پوست ماساژ بدی لايه برداری میکنه 

همون ایرانی بگیر آخه چیزی نیست ک بمونه اثر کنه میشوریش 

درخواست دوستی قبول نمیکنم😊خواهرم برگرد زشته نرو بشین همه تاپیک هارو بخون من ممکنه مشکل دوستم هم اینجا تاپیک بزنم ولی اینجا مال دو نفره واسه اینکه شناسایی نشیم 

تونر یادم رفت بگم تونر ایرانی و خارجی هست بگو کدوم میخای معرفی کنم

2456

سلام عزیزم من پنج سال خرج پوستم کردم انقدر دکتر رفتم و پول خرج کردم لک صورتم نرفت.لیزر میرفتم لک صورتم میرفت ولی نمی‌رفتم لک برمیگشت خب مگه چقدر آدم درآمد داره تا عمر داره ماهی یه جلسه چهارصد هزاری بره لیزر.یه جور کرمهای پاکستانی معجزه شب زدم پوستم اولش خوب شد بعدش داغون و نابود شد بعداز قطعش جوش‌های بزرگی زدم که جاش چال شده بدبختی درمان ندارن توروخدا معجزه نزنید همش اشقاله.یه روز خیلی اتفاقی شماره یه خانم رو تو دیوار همدان پیدا کردم که کرمهاش مورد تایید وزارت بهداشت بود تحت نظر دکترا درست میشد خیلی عالی بود لک صورتمو با هزینه خیلی کم برد خدا خیرش بده به من خیلی لطف کرد منو میخام لطفش جبران کنم و یه خدمتی هم به شما عزیزان بکنم شمارشو میذارم براتون خیلی خانم خوب و منصفی بود دلش می‌سوخت ضمانت بازگشت محصول شو تا ده شب میداد.الان لک صورتم کاملا رفته کک‌و مکم رفته .وای صورتم پنج درجه سفید شده انقدر عاااااالی شدم چروکام باز شده اصلا لیفت شده صورتم.کلاچهرمو عوض کرده شاید سیاه بودم انقد تغییر کردم خدا شاهده بگم باورتون نمیشه فقط میگم خدا خیرش بده به حق علی چون دنبال سود نبود الان دوساله لک صورتم برنگشته ولی یکی دو درجه نسبت به اون موقع که کرمو هر شب میزدم تیره شده ها ولی برنگشته به حالت قبلش.منم چون خیلی عذاب روحی کشیدم بخاطر پوستم حرف شنیدم...دوست دارم بگم اطلاع رسانی بشه توروخدا به هرکسی برای کرم اعتماد نکنید مخصوصا الان که کرم دست‌ساز زیاده.این خانم من کارشه دیدم معتبره اینم شمارش09026744639
از همدان ارسال میکرد اونموقع پیج هم داره تو اینستا والا من سر در نمیارم و پیجش ندارم برید از خودش بگیرید قبل و بعد مشتریهاشو ببینید
شماهم کرم زدید نتیجه دیدید دعام کنید.دعاها در حق دیگران برآورده میشه