2726

سلام عزیزان

من ۲۰ سالمه اما متاسفانه تا الان مراقبت و رسیدگی به پوستم نکردم و بیشتر از سنم بهم می خوره🤦‍♀️🤦‍♀️

توروخدا بهم بگین چیکار می کنید ک پوستتون صاف و جوون می مونه؟؟🥲🥲🥲

اسکراب هفته ۲ بار

ژل شستشو

آبرسان 

مرطوب کننده 

سرم ویتامین سی 

زیر چشم 

بالم لب 

کلاژن

درخواست دوستی قبول نمیکنم😊خواهرم برگرد زشته نرو بشین همه تاپیک هارو بخون من ممکنه مشکل دوستم هم اینجا تاپیک بزنم ولی اینجا مال دو نفره واسه اینکه شناسایی نشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اسکراب هفته ۲ بار ژل شستشو آبرسان  مرطوب کننده  سرم ویتامین سی  زیر چشم  ب ...

سرم ویتامین سی طریقه استفادش چطوره و از کجا باید تهیه کنم؟

ببخشی عزیزم ولی من اطلاعاتی در این باره ندارم

میشه راهنماییم کنی🥲❤

اسکراب چی بخرم عزیزم؟؟

ابرانی میخای یا خارجی 

من ایرانی میزنم فعلا لافارر ولی یه مدت سنت ایوز و گودورچوز میزدم

درخواست دوستی قبول نمیکنم😊خواهرم برگرد زشته نرو بشین همه تاپیک هارو بخون من ممکنه مشکل دوستم هم اینجا تاپیک بزنم ولی اینجا مال دو نفره واسه اینکه شناسایی نشیم 

آب رسان کلاژن ساز کامان میزنم هر روز

صابون انار استفاده میکنم

چند هفته یه بار با فیس واش و ژل شست شوی دیپ سنس عصاره چای صورتمو میشورم و بعد تونر لافارو مدل آبرسان مناسب پوست چرب میزنم

یه اسپری آب پاش هم آب و گلاب ریختم تو یخچاله هر وقت حسش باشه به صورتم اسپری میکنم

برای جلوگیری از پیر شدنش اینکارا رو میکنم ولی بازم راضی نیستم با اینکه فقط۲۳سالمه

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
سرم ویتامین سی طریقه استفادش چطوره و از کجا باید تهیه کنم؟ ببخشی عزیزم ولی من اطلاعاتی در این باره ...

نه خواهش میکنم هر سوالی داری بپرس اگه اینستا داری یه بلاگر خوب بهت معرفی میکنم یادگیری ازش 

ویتامین سی من شبا میزنم ولی در کل در صورت روز نزن من وقتایی ک میدونم فردا صبح قرار نیست برم بیرون میزنم چون اگه بزنی بعد بری زیر آفتاب نتیجه عکس میده و سیاه میشی 

نتیجه هم داده؟

نتیجه ک پوست من ایرادی نداره بخام درمان کنم ۲۰ سالمه بیشتر پیشگیریه ولی اره سفیدتر و سر حالتر شده 

در مرحله اول جنس پوستت و بشناس

بعد با توجه به این

ژل شست و شو

آبرسان

مرطوب کننده

ضدآفتاب

استفاده کن اینا واجباس

بعدش اسکراب اگه پوستت لازم داره

وتونر

باز با توجه ب مشکلی که پوستت داره میتونی ضد لک، روشن کنتده، ویتامین سی، نیاسینامید و.... استفاده کنی

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

آب زیاد بخور

و چندماه یک بار برو پاکسازی

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2706