2726
عنوان

مجردا چند سالتونه؟

732 بازدید | 55 پست

قصد ازدواج دارین؟؟؟

هم سن و سالاتون متاهلن اکثرن؟؟؟

تنهایی چطوره؟؟؟ 

بیایین اختلاط

کاربرخانم هستم برای دردودل و مشورت اینجام[شروع رژیم:۱۲مهر تا ۲۶ اسفند ]الهی به امید تو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۱۹ سالمه و اصلا قصد ازدواج ندارم همسنای من هم مثل خودم بچه ان و مجرد  تنهایی عاالی

دوستای من اکثریت بچه دارن

کاربرخانم هستم برای دردودل و مشورت اینجام[شروع رژیم:۱۲مهر تا ۲۶ اسفند ]الهی به امید تو

۱۹ سالمه  کلا ۱۲ تا نفر بودیم توی یک کلاس ۴ تاشون متاهل ان بقیه مجرد / قصدشم اگر اونکه میخوام بیاد جلو بله ❤❤ التماس دعا...

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 
۱۹ سالمه  کلا ۱۲ تا نفر بودیم توی یک کلاس ۴ تاشون متاهل ان بقیه مجرد / قصدشم اگر اونکه میخوام ب ...

انشالله همونی که میخای بشه

۲۷ اره قصدشو دارم 

تنهاییه دیگه چیکارش میشه کرد

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
۲۷ اره قصدشو دارم  تنهاییه دیگه چیکارش میشه کرد

انشالله امسال یه آدم خیلیییی خوبی سر راهت قرار بگیره

۱۸ سالمه ، فکر کردن به ازدواج ابدااااااااا ، رفیقا و دوروریای همسن خودمم فقط تو عشق و حال و کار (متاهل همسن خودم از نزدیک ندیدم ولی نمیدونم چرا اینجا خیلی هست)

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
انشالله امسال یه آدم خیلیییی خوبی سر راهت قرار بگیره

امیدوارم خدا بهتریناشو سر راه هممون قرار بده 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
2706