2328
2298
عنوان

مجردا چند سالتونه؟

557 بازدید | 55 پست

قصد ازدواج دارین؟؟؟

هم سن و سالاتون متاهلن اکثرن؟؟؟

تنهایی چطوره؟؟؟ 

بیایین اختلاط

کاربر خانم هستم،..اگه چیزی رو تغییرندییعنی بازم انتخابش کردی! جالبه حرفامون رو به کسایی میزنیم که هیچوقت ندیدیمشون. اگه از جایی که هستی راضی نیستی،جاتو تغییر بده تو یک درخت نیستی!به هیچ عنوان درخاست دوستی قبول نمیکنم.
۲۰ سالمه تا حداقل ۷ سال دیگ قصد ازدواج ندارم

خیلی هم عالی

کاربر خانم هستم،..اگه چیزی رو تغییرندییعنی بازم انتخابش کردی! جالبه حرفامون رو به کسایی میزنیم که هیچوقت ندیدیمشون. اگه از جایی که هستی راضی نیستی،جاتو تغییر بده تو یک درخت نیستی!به هیچ عنوان درخاست دوستی قبول نمیکنم.

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051
۱۹ سالمه و اصلا قصد ازدواج ندارم همسنای من هم مثل خودم بچه ان و مجرد  تنهایی عاالی

دوستای من اکثریت بچه دارن

۱۹ سالمه  کلا ۱۲ تا نفر بودیم توی یک کلاس ۴ تاشون متاهل ان بقیه مجرد / قصدشم اگر اونکه میخوام بیاد جلو بله ❤❤ التماس دعا...

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 
۱۹ سالمه  کلا ۱۲ تا نفر بودیم توی یک کلاس ۴ تاشون متاهل ان بقیه مجرد / قصدشم اگر اونکه میخوام ب ...

انشالله همونی که میخای بشه

۲۷ اره قصدشو دارم  تنهاییه دیگه چیکارش میشه کرد

انشالله امسال یه آدم خیلیییی خوبی سر راهت قرار بگیره

اومدم بگم خوشبحااااالتون 🥰

کسی که منو ریپلایی کردی اگه حرف چرت که درخور شخصیت خودت و تربیت خانوادگیته بهم گفتی جوابتو نمیدم تا بدونی ادم ندونستمت که جوابتو بدم 🙃 پس عقلتو به کار بنداز و  خودت احترام خودتو حفظ کن 🙂

منم ۲۵ سالمه تا به هدفم نرسم نه🤗

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

۲۸ تصمیم قطعی به مجرد بودن گرفتم

پسر پرست بیمغزه🤢🤢🤮 زمان و مکان مناسبی برا جوونی نبود🖤🖤🖤کاش میشد اونی که به خاطرش تو شبکه های اجتماعی آنلاین میشم رو برا همیشه از گوشیم بکشمش بیرون بعدش برا همیشه گوشیمو بندازم دور با خیال راحت برا همیشه پیشم باشه😓😓 آخه هیچ دلخوشیی جز اون رو ندارم اگه نت قطع بشه ندارمش به مو بنده وجودش😓😓 درون خودش را مانند زخمی گشود تمام وجود خود را دید: افکار، افکار درباره افکار، افکار درباره افکار ناشی از افکار💔
۱۶ سال نه اول دکتری بعد ازدواج 🥴

افرین

دنبال رابطه های پوچ هم هیچوقت نرو

موفق باشی عزیزم