2737
2739

پسرم یکی ۷سالشه  

یکی ۶سال 

بزرگه جدیدا منو دیوونه کرده 

هرروز چالش‌های جدید داریم،قبلا بشدت مودب بود  

جدیدا واقعا اذیت می‌کنه 

اصلا دلیل خاصی نداره یهو رفتارهای مسخره از خودش نشون میده یا داره با دوستای صمیمیش بازی می‌کنه یهو دعواشون میشه حالا نمی‌دونم مقصر کیه ولی این دیگه شروع می‌کنه اذیت کردن و داد زدن  

الان داشتن بازی می‌کردن یهو دیدم صداشون میاد از حیاط 

اومدم دیدم دعواشون شده پسرم بدو بدو رفت دم در دیگه یه ساعت هی میگم بیا تو 

نمیومد می‌گفت تو میخوای بزنی منو 

زنگ زدم باباش اومد،از یه طرف نمی‌دونم چی شده دعوا شده از یه طرف این الکی گریه میکرد  

اصلا نمی‌دونم چیکار کنم واقعا اخلاقای جدید و مسخره ای پیدا کرده 

میبرم دم در یکم وایمیسم یه بچه هست میاد اذیت می‌کنه اصلا زبون نمی‌فهمه 

اونور یه همسایه داریم وسواس داره زنه کسی نزدیک درشون بشه دعوا می‌کنه پارک نزدیکمون نداریم 

بخدا من بچمو اینجور تربیت نکردم 😭

بچه داری سخت ترین کار دنیاس

منم میدونستم انقدر سخته بچه دار نمیشدم

ممنون میشم تویی که منطق نداری یا به خودت زحمت نمیدی حرف منو یه دور با دقت بخونی بعد ریپلای کنی،انرژیتو برا من هدر ندی دوست عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کلا بچه ها هرروز چالش جدید دارن

انگار هرروز ادم جدیدی هستن.

منم دوتا  دارم‌.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738

ینی مم الان انقد داد زدم سر درد گرفتم دقیقا پسر منم همین شده

رو روان میره جدیدا قبلا ماه بود الان ادا درمیاره اعصابم خورد میشه تو همه چی دخالت میکنه زیاد حرف میزنه و سوال میپرسه

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد

در حیاط،قفل کن اصن انقد بدمـ میاد،بچه بره تو کوچه.بزار اند گریه کنه تا از سرش بیفتهـ

تا یاد،بگیره تو میاط یا خونه با برادرش بازی کنه.کوچه خیلی بچه هارو بد میکنه دیدم که میگما

2706