2410
2553
عنوان

توروخدا زندگیاتونو تو اینستا نزارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1169 بازدید | 77 پست

من خودم عکس تو مجازی نمیذارم هیچی  زندگیمم نمیذارم کلا

ولی چه ربطی داره؟اون آدم بخواد بره بیرون هزارتا آدم خوشبخت،،ماشین های گرون و... میبینه دلیل نداره همه پنهون کنن که بقیه ناراحت نشن

سعی کن از خوشحالی بقیه خوشحال باشی ن اینکه بغض کنی

والا من خودمم شرایط چندان خوبی ندارم فکر نکن یه مرفه بی دردم که اینارو میگم ولی تو بدترین شرایط هم از خوشحالی و خوشبختی بقیه خوشحال شدم

چشمتون دنبال زندگی بقیه نباشه

چی بگم والا
چون اعتقادندارن هر انرژی داشته باشی زندگیتو میگیره اگر فکر کنی چشمت میزنن پس یعنی زندگیت خراب میشه& ...

ببین اینطور نیست ک اعتقاد نداشته باشن اک اعتقاد نداشتن اینقدر از این چشم نظرا نمیذاشتن بیوشون و تو خونه هاشون...

چشم بدم ک باشع میزنه اونایی رو بدبخت میکنه ک بعد عمری ی شادی داشتن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیرم من فقط ب فکر خوشبختی دخترمم دوسالو نیمشه هررررر شب مبگ چرا بابا نمیاد دارم دیوونه میشم ب ...

عزیزم🥺 هیچ راهی نبود که جدا نشید از هم؟

خدایا هزار بار شکرت          کاربری سوم                                       
2456
کاملا اعتقاد دارم ب این حرفت ولی من دارم طلاق میگیرم اونم با یه دختر دوسالونیمه این برای من فاجعس&nb ...

چرا فکر میکنی چون شوهر نداری بدبختی؟؟؟یکم قوی باش

والا دختر خاله خودم جدا شد با دوتا بچه که در ازای مهریه آورد

چندوقت پیش عروسی پسرش بود بع تنهایی بهترین عروسی رو واسه پسرش گرفت

اینکه سایه پدر و مادر هردو بالاسر بچه باشه خوبه ولی وقتی که با هم بسازن و مکمل هم باشن

گاهی وقتا جدایی بهتره 

چی بگم والا
من خودم عکس تو مجازی نمیذارم هیچی  زندگیمم نمیذارم کلا ولی چه ربطی داره؟اون آدم بخواد بره بیرو ...

من این حرفو بارها به خیلیا گفتم چون نه حسرت خورده بودم تاحالا ن حسودی کرده بودم 

ولی الان ک داغ رو دلمه الان ک از نطر خودم فاجعه ترین اتفاق زندگی برام افتاده درک کردم چرا بعضیا آه میکشن و دیدن زندگی دیگران و خوشیشون ازارشون میده

2714
کاملا اعتقاد دارم ب این حرفت ولی من دارم طلاق میگیرم اونم با یه دختر دوسالونیمه این برای من فاجعس&nb ...

درکت میکنم تو حسود نیستی که اون چرا خوشبخته ناراحتی ار اقبال خودت....ولی تو خبر از آیندت نداری که داری؟؟؟؟؟شاید یه آینده بهتر در انتظارته.

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

عزیزم فقط تو اینستا نیست بیرون هم وقتی آدم دو نفرو میبینه که دست همو گرفتن یا ماشین عروسی میبینه دلش میگیره...خود من به شخصه خیلی دلم میگرفت پارسال که زندگیم بهم خورده بود الان خوبم...

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
عزیزم🥺 هیچ راهی نبود که جدا نشید از هم؟

نه متاسفانه هییییییچ راهی 

شوهرم نمیخواد حتی تو این مدت خیلیا باهاش حرف زدن خودم حرف زدم حاضر ب ادامه نیست انگار من بهش خیانت کردم😏💔

ببین اینطور نیست ک اعتقاد نداشته باشن اک اعتقاد نداشتن اینقدر از این چشم نظرا نمیذاشتن بیوشون و تو خ ...

حقیقت اینه که توی هر زندگی ای هر زندگی ای شوهر عالی وضع توپ خوشگل تحصیل کرده... 

بازم یه اتفاقایی میفته بازم ینفر ممکنه با رژیم درست سرطان بگیره عزیزان فوت شن ادم ورشکست بشه افسردگی بگیره... 

اصلا بدون این تناقض ها زندگی معنا نداره 

ولی وقتی هی به کائنات انرژی بفرستیم که قراره بدبخت بشیم خب بدبخت میشی دیگه

منم دقیقا شرایط شمارو دارم دخترم دو سالش بود بخاطر خیانت جدا شدم الان دخترم سه سالشه

دخترت پیشته وای من خیلی ب تجربت احتیاج دارم 

میشه بهم بگی زندگی واسه خودتو دخترت چجوری میگذره؟؟؟

دخترت بهونه نمیگیره؟باباشو میبینه؟

2706