2726
عنوان

توروخدا زندگیاتونو تو اینستا نزارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1173 بازدید | 77 پست

ان شاالله خوشبخت شی عزیزم و با این دل پاکی که داری قطعا میشی، کاملا حق با شماست یه آه و یه خوش به حالشون میتونه زندگیا رو کن فیکون کنه

خدایا هزار بار شکرت          کاربری سوم                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اسی از اینستا اگر سر در میاری ، اگر یه کلیپ۳۰ثانیه ای داشته باشیم بخایم استوری بزاریم باید مثل واتساپ هی خودمون تیکه تیکه بزاریم یا خودش کلیپو دوقسمت ۱۵ثانیه ای میکنه؟؟

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
پس چیکار کنیم؟ یه فضای امن درست نکنیم واسه خودمون پس چیکار کنیم واقعا؟؟؟ من نیاز دارم به فضایی که د ...

چرا مبخوای خودتو نشون بدی چی نصیبت میشه 

منم گاهی دوس دارم ولی به نظرم کار بیخودیه 

باید از نظر روانی رو خودت کار کنی 

چرا مبخوای خودتو نشون بدی چی نصیبت میشه  منم گاهی دوس دارم ولی به نظرم کار بیخودیه  باید ...

😐😐😐😐😐

میگم ابراز

میگم فضای امن

بعد میگی خودتو نشون بدی؟

بنظرم شما فعلا رو نگاهت کار کن بجای اینکه مشکل روانی بچسبونی به بقیه

نگاه نکن به زندگی های خوب

ی بلاگر ب اسم‌نازلی ریز ب ریز میزاره پس چرا اونا چشم‌نمیخورن؟

چون اعتقادندارن

هر انرژی داشته باشی زندگیتو میگیره اگر فکر کنی چشمت میزنن پس یعنی زندگیت خراب میشه 

مثلا این همه بازیگر خوشگل هست این همه ادم موفق تو دنیا ملیونها نفر میشناسنشون چرا اونا چشم نمیخورن

ی بلاگر ب اسم‌نازلی ریز ب ریز میزاره پس چرا اونا چشم‌نمیخورن؟

اارع ب خدا ادم تعجب میکنه....

من بعد کرونا بعنی بعد دو سال رفتم ی عروسی موهام باز گذاشتم موهامم خیلییی بلنده اینقدر تعریف کردن...موهام دسته دسته میریخت...ب قدری ک خواستم کوتاهشون کنم...

اونوقت اینا ریز زندگیشونو هرروز تو چشم ی ملت میکنن چشم نمیخورن

درسته ولی دعای نا خیر دیگران هم نمیگیره ک

کاری به نفرین و دعای ناحق ندارم ولی اینکه من خوشحالم از یه چیزی برا خودمه به نظرم نزارم استوری بهتره ،حالا گیریم بقیه بفهمن چه سودی داره؟؟ بعدم انرژی حسرتی که یه عده با آه کشیدن به سمت ادم میفرستن از صد تا دعای ناحق بدتره 

من اینو به شخصه دیدم اخه این انرژی به کائنات فرستاده میشه و زندگی ادمو‌میگیره 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
شمام از دل اون خانوم خبر نداری شاید یه دردایی داره بزرگ تر از شما پس غصه نخور.هیچ دلی بی درد نیست‌ ع ...

کاملا اعتقاد دارم ب این حرفت ولی من دارم طلاق میگیرم اونم با یه دختر دوسالونیمه این برای من فاجعس 

همه مشکلات دارن من اولین نفر نیستم اخرین نفرم نیستم من با دیدن خوشی اونا ناراحت نمیشم یاد بدبختی خودم میافتم و اینکه منم حقم این خوشبختی بود حقمو ازم گرفت شوهرم

ان شاالله خوشبخت شی عزیزم و با این دل پاکی که داری قطعا میشی، کاملا حق با شماست یه آه و یه خوش به حا ...

ممنون عزیرم من فقط ب فکر خوشبختی دخترمم دوسالو نیمشه هررررر شب مبگ چرا بابا نمیاد دارم دیوونه میشم بد داغی رو دلمه

2706