2737
2734

ب خاطر خودتون میگم 

من‌ یادم نمیاد حسودی و حتی حسرت زندگی کسیو خورده باشم 

ولی امروز عکس دوستمو ک دقیقا تو یک ماه یک سال با من ازدواج کرده بودو با شوهرشو بچش دیدم 

در حال طلاقم خیلی دلم سوخت به خودم 

من نه به کسی بدی کردم نه حق کسیو خوردم ن بی محبتی به شوهرم کردم هیچی کم نزاشتم ولی بهم خیانت کرد چجوری خودمو اروم کنم چجوری زوج میبینم دلم نسوزه 

من برای همه همیشه دعا میکنم ک خوشبخت شن ولی خوشبختیتونو جار نزنید ادمای دل سوخته زیاده همه مثل من دعای خیر نمیکنن خیلیا چشم دیدن خوشبختی بقیه رو ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بهترین ها برات پیش بیاد اما سعی کن با خوشحالی بقیه خوشحال باشی کلا عزیزم چ اینستا چ اطرافت قسمت نمیشه کاری کرد 

برای مادرم  ک بهترینم بود               جایی خوانده بودم  که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل میدهد. و تجربه را زیاد می‌کند. هیچجا ننوشته اند که درد  با یک زن، با یک مادر چه میکند . مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه میروند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌تفاوتی گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز دردچیزی نمی‌روید، . مادرانی بی هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک . هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌روند  چیزی ننوشته است.

شمام از دل اون خانوم خبر نداری شاید یه دردایی داره بزرگ تر از شما پس غصه نخور.هیچ دلی بی درد نیست‌ عزیزم

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2706