2297
2298

خودم میدونم جو هنرستان خوب نیست 

البته رشته ی تئاتر هم تو اراک نیست واسه هنرستان

الان من موندم و یه دنیا سردرگمی 

نمیدونم برم ریاضی یا تجربی

نویسندگی دوست دارم گفتم به انسانی بدردم بخوره 

بعد کنکور هنر بدم خوندنی هام خوب نیست

گفتم برم ریاضی کنکور هنر هم بدم

دیدم جفتش رو با هم خوندن سخته

کمکم کنید لطفاااا 

برو هنر

خیاطی کاردانش

یا طراحی دوخت

کاربر خانم هستم،..اگه چیزی رو تغییرندییعنی بازم انتخابش کردی! جالبه حرفامون رو به کسایی میزنیم که هیچوقت ندیدیمشون. اگه از جایی که هستی راضی نیستی،جاتو تغییر بده تو یک درخت نیستی!به هیچ عنوان درخاست دوستی قبول نمیکنم.

چه شغلی دوست داری؟چه رشته دانشگاهی دوست داری؟

پزشکی قبول شدن سخته و جا افتادن و اولین کارو پیدا کردن به عنوان مهندس هم سخته...از همین الان شروع کن کلاسهای بیرون مرتبط با شغلی که دوست داری داشته باشی برو و دانشگاتم برو بعدا.

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051

عزیزم همرستان خوب اگر بری جوش خیلی خوبه 

بعدم کلاسای متفرقه میری 

اصلا رشته دیگه نرو چون یا مسیرت عوض میکنه ب چیزی ک استعدادت نیست یا هروقت درس میخونی حس میکنی وقتت داره تلف میشه

فقط بخاطر جو هنرستان میخای مسیردلخواهتو تغییر بدی ؟

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
چه شغلی دوست داری؟چه رشته دانشگاهی دوست داری؟ پزشکی قبول شدن سخته و جا افتادن و اولین کارو پیدا کرد ...

بازیگری 

کلاسش رو میرم

آدمی نیستم که ول کنم درسم رو میخوام مدرک دانشگاهی داشته باشم

اینا رو کلااا دوست ندارم  نه اینکه خیاطی بد باشع من خوشم نمیاد

من انسانی رفتم

ب امید اینکه خیلی درس بخونم و عالی پیش برم

تازه کنکور دادم

و کل این سه سال مجازی بود

فقط علاقت مهمه 

نه اینکه چی ب دردت میخوره

کاربر خانم هستم،..اگه چیزی رو تغییرندییعنی بازم انتخابش کردی! جالبه حرفامون رو به کسایی میزنیم که هیچوقت ندیدیمشون. اگه از جایی که هستی راضی نیستی،جاتو تغییر بده تو یک درخت نیستی!به هیچ عنوان درخاست دوستی قبول نمیکنم.

ریاضی درصد قبولیش از تجربی بیشتره ، زیر مجموعه هنر رو میتونی از کارگاه های اموزشی هم یاد بگیری ، مثل خیاطی و ارایشگری و بازیگری ....همشون رو جدای درس هم میتونی . ببین واقعا علاقت چیه ، اگه علاقت تو رشته های تحصیلی نیست اونی رو انتخاب کن ک از همه راحتتره

ببین ریاضی برو اگه واقعا خوشت میاد ازش،قبولیشم راحت تره چون تعداد کمتره ولی اگه مغزت نمیکشه بروهمون ...

اتفاقا ریاضیم از ادبیات و عربی عربی تاریخ و ... بهتره 

کلا ریاضیم خوبه ولی من نمیخونم

اعصاب خوردی هم دارم عقد خواهرم بود شب قبل امتحان ریاضی هیچییی نخوندم و شدم ۱۸ 

همه میگ خوبه ولی این خیلی بده واسه من🥺💔

اتفاقا ریاضیم از ادبیات و عربی عربی تاریخ و ... بهتره  کلا ریاضیم خوبه ولی من نمیخونم اعصاب خ ...

پس حتما برو ریاضی که موفق میشی

خوبه هیجده بابااااااا

این خوبه که روحیه کمالگراییت بالاست ولی کمم نشدی

غبارِ غم برود؛حال،خوش شود ..! "حافظ"

اگر به خاطر جو نمیخوای بری به نظرم به خود شخص بستگی داره ، برای راهنمایی کل فامیل و معلم هام می‌گفتن ی مدرسه‌ای نرم اما من رفتم همه جور دانش آموز هم اونجا بود ولی نه از درس منحرف شدم و نه معدلم پایین اومد