2733
2739

خیلی 

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
هنوز انجام ندادم ولی فکم کجه و میخوام صاف شه

اگه فکت کجه ، ارتودنسی جواب نمیده ، باید بری جراحی فک

ارتودنسی برا زیبایی دندونه

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
فکت جابه جا شده؟؟

من فکم اوکی بود دندونام مشکل داشتن ک دارن درست میشن ولی اگه فکتون جلو یا عقب باشه بله با ارتودنسی درست میشه 

می‌رسد آن روز که چرخ بر مدار حق بگردد...حمایت از ال جی بی تی🏳️‍🌈💚
یعنی فک جابه جا میشه؟ چهره هم تغییر میکنع؟ شما تغییراتو از کی متوجه شدین؟

بستگی داره به این که ناهنجاری فکی هم داشته باشین که من داشتم

ولی بعضیا فقط بهم ریختگی مختصر دارن

ولی من خیلی تغییرکردم

قبلا همش خنده هامو تو عکسا میخوردم الان همش با لبخند دندون نمایی که واقعا بهم اومده

سختی زیاد داره ولی ارزشمنده

مثل عمل زیبایی نیست این چون درواقع یه مشکلی رو دارین رفع میکنین

کسی نمی تواند امید را از ما بگیرد...
2706