2328
2298

اونی که ازش بی خبرم و احتمالا این بی خبری مادام العمر باشه

تو پناهِ منی♡الله♡ترسم که سنگ مزار من این شود:این هم جمالِ یوسف زهرا ندید و رفت🥺من مسلمانم اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست🌸

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

مشکل زیاد دارم البته ولی الان ایشون ذهنمو مشغول کرده

تو پناهِ منی♡الله♡ترسم که سنگ مزار من این شود:این هم جمالِ یوسف زهرا ندید و رفت🥺من مسلمانم اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست🌸
2051

ارشاد مجوز طرح کتابمو بده🤦‍♀️

کاربر ۴ بار ترکیده که می‌گفت: هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصلا! هر سال، هر ماه، هر هفته، هر روز، هر ساعت، هر دقیقه، هر ثانیه خدایا شکرت. 🌷🌷🌷اگه انشا یا متن ادبی خواستید با کمال ذوق و شوق براتون می‌نویسم. کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
تنها مشکل زندگیم مستاجریه

برات صلوات فرستادم ان‌شاء الله یه خونه خوب بخرید

شبا موقع خواب سوره واقعه رو بخون برا رزق و روزی خیلی تاثیر داره

مشکل نیست،اما خب قراره ی حرفه رو آموزش ببینم باید ی تایم بگذره تا زمانش برسه،فکرم درگیر اونه

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                      یکی این گوشیو از دست نی نی یار پنج بگیره🤕