2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه علتی جز هوس بازی هم میتونه داشته باشه؟

یه کتاب کنترل خشم خریدم فک کنم تنها کاربردش اینه که هرکی اذیتم کرد پرتش کنم تو صورتش ایطوری خشمم مهار میشه؟🤨به قول سعدی شیرازی👈 سر دشمنتو به سر دشمن دیگرت بکوب که از دست هر دوتاشون خلاص بشی🤭😈 ولوم کن خوابوم میاد🥱
2728

اگه بخوایم دقیق جواب بدیم خیییییلی دلیلا داره

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
علتش اینه ک یا هوس بازه یا واقعا زنش زن بدی هست و باهاش راه نمیاد همین.

زنش بد باشه می‌تونه طلاقش بده 

هیچ چیزی خیانت نه زن نه مردو توجیه نمیکنه

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

علتش تنوع طلبی یه سری هام به خاطر شخصیت شون 

یا روابط جنسی و فانتزی های اشتباهی که با همسرشون نمیتونن به خواستشون برسون 

کلی دلیل میتونه داشته باشه ولی مردا به غلط میرن دنبال ایراد از زن تا هم حس بد به خانوم بدن هم کار خودشونو توجیه کنن 

2706