2328
2298
عنوان

اعتماد ب نفس

120 بازدید | 12 پست

دوستان چه راهکارهایی دارین واسه افزایش اعتماد به نفس؟

کسی کمبود اعتماد ب نفس داش ک بعدش درست شه؟

کسی روشی داره بیان کنه لطفا خیلی نیاز دارم اعتماد ب نفس داشته باشم . 

زیاد نخند

اهمیت نده به حرف دیگران

دهن به دهن دیگران نشو 

چاو رهه‌ش☪️دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱  بزرگترین رویای من نواختن ویولنه 🎻 ئَه‌وَنده‌ دل‌په‌رم پیم خوشه بگریم ! که‌ فرمیسک و هناسه‌یش مرهه‌میکه..💫..

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2051
خودمو باور ندارم فک میکنم از پس کاری نمیام کافی نیستم  و بقیه رو سرتر از خودم میدونم

خب این دقیقا عزت نفسه

منم دقیقا مشکلم همینه دوره و کتاب و کلاس برای اعتماد به نفس زیاااد میشناسم و متاسفانه برای عزت نفس دوره خیییلبی کمه حالا با تحقیق زیاد یه استادو پیدا کردم ک رو عزت نفس تمرکز می‌کنه دوره شو ادامه میدم ببینم چی میشه اگه خوب بود بهت میگم

اگه سوالی در مورد پوست داری خوشحال میشم کمکت کنم🤌🏿🌱

منم اعتماد ب نفسم خیلی پایین بود کلی رو خودم کار کردم ک یکم بهتره شده وضعم 

بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
منم قبلا اونجوری بودم ولی یکم که بزرگتر شدم بهتر شدم ولی بازم ضعیفه. از ۲۸ سالگی به اینور یکم بهتر ش ...

منم به ظاهرم خیلی میرسم اما باز عزت نفس ندارم

و خودمو قبول ندارم فک میکنم عزت نفس خیلی موضوع گسترده تریه

انگار یه نیروی درونیه ک قدرت آدماست و من اونو ندارم

شما احتمالا اعتماد به نفس نداشتین ک با یسری کارای کوچیک حالتون بهتر شده

اگه سوالی در مورد پوست داری خوشحال میشم کمکت کنم🤌🏿🌱
میشه بگید چیکارا کردین؟

مثلا کاری رو انجام بده ک همیشه تو فانتزیات انجام میدی و فک میکتی تو وافعیت برات غیر ممکنه( ب این فکر نکن ک سختته یا شرایطشو نداری فقط انجامش بده) 

بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن