2297
2330

جلوشو خودم کوتاه کردم گفتم پشتش نمیبینم بیا تو قیچی کن

هی میخوام برم ارایشگاه واقعا از فضای ارایشگاه خوشم نمیاد نمیرفتم دیگه موهام تهش وز و بدحالت شده بود یه بند انگشت زدم

حالا دادم پشتشو بزنه دیدم قیچی پشت گردنمه🙁😑🙁موهام بلند بود هیچی دیگه تا پس کلم زد همرو یه دسته موهای بلند گذاشت تو دستم 🥺😂

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051

منم هرموقع گفتم یه سانت بزن ده سانت کوتاه کرده بخاطر همین میگم یک سانت بزن در حد پنج سانت میزنه😂😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2336
ازحموم اومدم چسبیده به سرم معلوم نیست ولی باز خداروشکر صاف زده 😂😂

حس میکنم در حد فاجعه زده😅

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

من واسه عروسیم جاریم آرایشگرم بود. موهام تا پایین باسنم بود؛ گفت یه کوجولو کوتاه کنم که بتونم درستشون کنم گفتم اوکی

جلو آینه هم نذاشت بشینم. یه لحظه نگاه کردم دیدم پشت سرم مو ریخته زمین..دست زدم دیدم یکم از شونم پایینتره..خ ناراحت شدم اما چون عروسیم بود هیچی نگفتم؛ بعدها گفت من از اول که دیدمت شرط بستم موهاتو میریزم پایین😐

🌹دردی که تورو نکشه، قوی ترت میکنه🌹