2733
2734
عنوان

كاش ني ني سايت تغيير كنه

102 بازدید | 22 پست

كاش ني ني سايت ي تغييري تو سايتش ايجاد كنه واقعا ي تاپيك گذاشتي ميخواي پاكش كني بايد بشيني منت ني ني يارو بكشي تا حذفش كنه بخواي اكانت پاك شه باز بايد منت اينارو بكشي تا حذفش كنن چ وضعشه اين باگا😐😐😐اين 

اره خدایی و اینکه کاش میشد یه سری ها رو بلاک کرد یا از تاپیک انداخت بیرون و ...😁😁😁😂

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بسیاار گزینه ی خوبیهههه😂😂

😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

منت نداره که خیلی یاده لینک بزار تو پستش

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
الان تعلیقت میکنن باید دوباره منت بکشی برت گردونن 😂😂😂😂😂😂

😂😂😂

اقا من ميخوام تاپيكامو اصلا كلا اكانتم از ني ني سايت پاك شه ولي گوش نميدن چيكار كنم

باز خوبه كشور دست اينا نيست

واای دقیقا

خیلی خوب میشد اگه میشد😂😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان تعلیقت میکنن باید دوباره منت بکشی برت گردونن 😂😂😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706