2726
عنوان

ای کاش با شوهرم مثل خواهر برادر زندگی میکردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1691 بازدید | 74 پست

شاغلی؟

یا خونه دار؟ 

اگه خونه داری ، که این شست و شو و غذا پختن ها و گردگیری ها وظیفته و باید انجام بدی 

وقتی تو قیافه هم رفت ناراحت نشو والا ، حق داره

ما مسئول افکار دیگران نیستیم، کسی که بخواد همه رو از خودش راضی نگه داره باخته ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از خدامه همه کارها رو ول کنم برم اشپزی کنم.همسرم اتفاقا در قید و بند غذا نیست اصلا.ولی خودم دوست دارم هر وعده غذای تازه باشه.تا چند وقت پیش هم درس میخوندم هم شاغل بودم.الان دیگه درس ندارم اما شغلم گسترده تر شده.همچنان به همه کارهام هم میرسم.به نظر من فقط بچه داری میتونه باعث بشه که ادم وقت نکنه برای اشپزی هر وعده.اونم اطمینان ندارم 😄😄😄

هر کاری که شروع شده بالاخره یه روز تموم میشه.
2728
زندگی مشترک خیلی سخته تازه دارم میفهمم  بخاطر چند پیمانه برنج چن روز پیش دوساعت گریه کردم ویه ...

خیلی سخته😢

ماجراشو تعریف کن

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ

عزیزم اون بنده خدام به خاطر شما تو این گرما و اوضاع خراب اقتصادی با هزار تا مشغله سر و کله میزنه که حداقل شب بیاد یه غذای گرمی و آرامشی منتظرش باشه.خودم هم خیلی کلافه میشم شوهرم اصلا منو بیرون نمیبره ولی واقعا دلم براش میسوزه

نمیدونستی زندگی مشترک مسئولیت داره؟!😑

سطحی فکر میکردم 

عمیق تو دل زندگی نرفته بودم😐

چندتا فیلم عاشقانه ایرانی دیده بودم فکر کردم زندگی مثل فیلما هست

عزیزم اون بنده خدام به خاطر شما تو این گرما و اوضاع خراب اقتصادی با هزار تا مشغله سر و کله میزنه که ...

اوضاع خرابو قبول دارم میری بیرون شام بخوری خیلی برات سنگین تموم میشه 

خوبه تو بگی پول بده اون بگه برو از بابات بگیر؟یا اون به کم پول دادن قانع باشه تو زیاد بخوای؟خب عزیزم اسمش روشه زندگیِ مشترک...از اول فکر ایناشم میکردی دیگه 

من‌همـونیَم‌که‌هرشـب‌یادش‌میـرِه‌چـقد‌ردوسـش‌نداریو‌دوباره عاشِـقـت‌میشه:)                                                          -"بِـه‌وَقـتِ‌نِـگـاه"^^ 

شما اگه براتون سخته همیشه مواد غذایی اماده و راحت مثل پیاز سرخ شده اماده,فیله مرغ,هویچ خلال و نگین و حلقه ای....داشته باشین که سریعتر غذا اماده کنید.

هر کاری که شروع شده بالاخره یه روز تموم میشه.
2706