2328
2330
عنوان

ای کاش با شوهرم مثل خواهر برادر زندگی میکردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1595 بازدید | 74 پست
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2334
ظهر ناهار بیشتر درست کن یا هر موقع حوصله داری غذا درست می‌کنی بیشتر درست کن برای وقتایی که حوصله ندا ...

خراب نمیشه.طعمشو از دست نمیده؟

چه غذاهایی بپزم فریز کنم؟

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ

شاغلی؟

یا خونه دار؟ 

اگه خونه داری ، که این شست و شو و غذا پختن ها و گردگیری ها وظیفته و باید انجام بدی 

وقتی تو قیافه هم رفت ناراحت نشو والا ، حق داره

ما مسئول افکار دیگران نیستیم، کسی که بخواد همه رو از خودش راضی نگه داره باخته ...

من از خدامه همه کارها رو ول کنم برم اشپزی کنم.همسرم اتفاقا در قید و بند غذا نیست اصلا.ولی خودم دوست دارم هر وعده غذای تازه باشه.تا چند وقت پیش هم درس میخوندم هم شاغل بودم.الان دیگه درس ندارم اما شغلم گسترده تر شده.همچنان به همه کارهام هم میرسم.به نظر من فقط بچه داری میتونه باعث بشه که ادم وقت نکنه برای اشپزی هر وعده.اونم اطمینان ندارم 😄😄😄

هر کاری که شروع شده بالاخره یه روز تموم میشه.
زندگی مشترک خیلی سخته تازه دارم میفهمم  بخاطر چند پیمانه برنج چن روز پیش دوساعت گریه کردم ویه ...

خیلی سخته😢

ماجراشو تعریف کن

عزیزم اون بنده خدام به خاطر شما تو این گرما و اوضاع خراب اقتصادی با هزار تا مشغله سر و کله میزنه که حداقل شب بیاد یه غذای گرمی و آرامشی منتظرش باشه.خودم هم خیلی کلافه میشم شوهرم اصلا منو بیرون نمیبره ولی واقعا دلم براش میسوزه

نمیدونستی زندگی مشترک مسئولیت داره؟!😑

سطحی فکر میکردم 

عمیق تو دل زندگی نرفته بودم😐

چندتا فیلم عاشقانه ایرانی دیده بودم فکر کردم زندگی مثل فیلما هست

عزیزم اون بنده خدام به خاطر شما تو این گرما و اوضاع خراب اقتصادی با هزار تا مشغله سر و کله میزنه که ...

اوضاع خرابو قبول دارم میری بیرون شام بخوری خیلی برات سنگین تموم میشه