2726
عنوان

خانوما این تاپیکو پربازدید کنین،کسی دیگه ازش کلاهبرداری نشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1426 بازدید | 113 پست

پیج های کلاهبردار

و سایت کلاهبردار میشناسید لطفا اینجا بذارید

خدا خیرشو به هممون برمیگردونه،فتا و قوه قضاییه هم شکایت کنیم هم پیگیری نمیکنن،حداقل چندنفر بشناسن

تو اینستاگرامشون نوشتم کلاهبردارن،بلاک کردن

کامنتمو پاک کردن

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
خب از روی یه عکس ک می‌تونه ادیت باشه ک نباید اعتماد کرد خودتونم چک میکردین حالا کاریه ک شده هنوز یه ...

رفتم چک کردم،

توی سایت ای نماد آورد،اما تعلیق شده!

راستش فکر کردم این سری محکم کاری کردم ولی کاملا اشتباه کردم!!!

من چشمم آب نمیخوره که پس بدن پولمو

گفتم خیریتی بشه شاید کسی خواست خرید کنه،ببینه و پولشو حروم نکنه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ولی اصلا اینطوری نیست! تا قبل منم۳ تا شکایتی ثبت شده داره توی سایت ولی هیچ ترتیب اثری داده نشده!!! ...

ببین کلا از پیج هایی که فالورشون کمه نباید خرید کنی اینا متقلبن 

ایناایی که kفالور دارن مطمئن ترن !!

آره یه سایت دیگه م بود من ازشون آیفون خریدم. نماد هم داشت. اما فرداش فهمیدم گوشی ها پشت ویترینی هست و دست مردم بوده بعضا حتی قطعاتشون هم تعویضی هست. و فورا کنسل کردم خریدمو

اما چشمتون روز بد نبینه یک ماااااه طول کشید تا 23 میلیونمو پس داد

اما تو همه سایتا آبروشو بردم. به خود نماد هم که زنگ زدم گفت لزوم داشتن نماد کافی نیست. سعی کن با زبون پولتو ازش بگیری... خلاصه خیلی اذیتم کردن. اسمشونو یادم رفته که بگم

از سایت معتبر و معروف خرید کنید.

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
2706