2733
2734
عنوان

چرا خدا به مجردها نگاه نمیکنه

208 بازدید | 32 پست

یه دوست دارم همه جوره خوشبخته 

اونوقت من بدبخت ترینم 

خواهشا نگین که بدبخت نیستم با قانون جذب جذبش نکنم 

راست میگم اون خوشبخته بچه یه فقیر بود یه دکتر اومد خواستگاریش والانم خوشبخت روزگاره 

اونوقت من نه پدر دارم ونه هیچ چیز دیگه خدایا شکرت ولی منم هستم یه گوشه نگاهی هم به من کن

26 سالمه دیگه دارم میرم 27 هنوز مجردم همه دوستام سه تا بچه دارن 

استخدام هستن 

خوشبختن 

من هیچی ندارمذ

دعا کنید خدا به منم بده از همه روزگار خسته ام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا فک‌ میکنید زنای دکتر مهندسا خوشبختن

اطرافم پر از دکتر مهندس ک فقط با سیلی صورت خودشونو سرخ نگه داشتن

چرا فک مکنید مجرد بودن خوب نیست ازین موقعیت ک داری استفاده کن خودتو ب جایگاه بالای برسون تا قبل اینکه دیر بشه افسوس بخوری

بچه اوردن ازدواج‌ هنر نیست عزیزم

زمان عمیق ترین چاله ها را پر میکند....
2738
خیلی گرفتم ولی نمیدونم چرا  میگم نکنه خدا قهره باهام

کسا گرفتی عزیزم ؟ 

کفر نگو . خدا همه چبز رو درست میکنه برات گلم ❤❤

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 
چرا فک‌ میکنید زنای دکتر مهندسا خوشبختن اطرافم پر از دکتر مهندس ک فقط با سیلی صورت خودشونو سرخ نگه ...

حرفتون درسته ولی دختره خوشبخته 

صبحی بهش زنگ زدم از ترس اینکه خوشبختیشو کسی ببینه  جوابمو نمیده دلم شکست 💔 

تا خوشبختیو چی معنا کنی؟

پولو پله رو خوشبختی میبینی؟

شوهر کردنو خوشبختی میبینی؟

مجردیو خوشبختی میبینی؟

هرکی ی نظری داره من ک به اینا نمیگم خوشبختی 

خوشبختی ینی داشتن ی خواب اروم ی دل پر از ارامش داشتن خدا تو قلبت اینا خوشبختیه پولو پله و ادمای خوب خودس کم کم پیدا میشه

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
2706