2737
2734
عنوان

شما چتای بقیه رو نگه میدارید؟

314 بازدید | 50 پست

یا بلافاصله پاک میکنید؟

نمیدونم چه مریضی دارم پاک نمیکنم☹🤣😂میترسم یه وقت به درد بخورن چیزی یادم بره برم چک کنم و ...

ولی از یه طرف صفحه چتمم پر شده دلم میخواد خالیش کنم👀 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدیمدت میپاکم

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
2731

پاک نمیکنم

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃
2738

هیچ وقت پاک نمیکنم🙂😂

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن

واتساپمو حذف کردم دوباره نصب کردم چتا پاک شد 

یه جوریه انگار😂اخه همیشه چتارو نگه میدارم 

درک کردن این نیست که فقط حرف بزنی بگی درست میشع غصه نخور درک کردن ینی تو خودتو جای طرف بزاری و کلا از دیدع اون به قضیه نگاه کنی اونوقت میفهمی نه میتونی صبر کنی همه چی درست شه نه میتونی غصه نخوری نه میتونی گریه نکنی:) سردرگمی هیچی حالیت نیست مثه افسرده هایی اینطوری میشه درک کرد:)🤍
2706