2737
2734
عنوان

بنظرتون من خودشیفته ام؟

377 بازدید | 21 پست

من از اولی ک یادم میاد با هر آقایی صحبت میکردم حس میکردم جذب من میشه یعنی یجورایی چشمام خیلی کاریزما داره و یبار ب استادم یچیزی گفتم گفت باشه چشم فقط اونجوری بمن نگاه نکن..یعنی خیلی نگاهم معصومانه است.اینو خیلیا بهم گفتن‌حس میکنم این چیزا باعث شده فک کنم همه از من خوششون میاد ویجورایی حس بد خودشیفتگی گرفتم و بدتر از اون انقدر همه جاازم تعریف کردن ک اگر توجمعی ازکسی غیر از من تعریف کننناراحت میشم وحس بدی بهم دست میده واقعا اینچیزا اذیتم می‌کنه و جاهایی باعث استرس ونگرانی اینکه حالا نکنه الان خوب نباشم شدم...بنظرتون چیکارکنم اینجورنباشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزت نفست به شدت پایینه. از این افکار بیا بیرون که همه ازت تعریف کنن. اگه کسی هم چیزی نگفت . خودت به خودت بگو همه چیم اوکی هست. اگه ادامه بدی میسوزونتت

خدایا دلم و آروم کن و بهم آرامش بده
ب عیبای خودت و نکات مثبت دیگران فک کن تواضع پیداکنی

خیلی اینکارو میکنم اما بازم هرجا ک موقعیت ا پیش میاد دوباره این اتفاقات میفتهوواقعا خیلی چیزا دست خودم نیست

عزت نفست به شدت پایینه. از این افکار بیا بیرون که همه ازت تعریف کنن. اگه کسی هم چیزی نگفت . خودت به ...

آفرین چقدر درست گفتی . خود منم درگیرش بودم اما الان اصلا برام مهم نیست .

خدایا امیدم فقط به تو هست ، محکم دستامو بگیر و بغلم کن.
آفرین چقدر درست گفتی . خود منم درگیرش بودم اما الان اصلا برام مهم نیست .

واقعا این تفکرات آدمو نابود میکنه ولی یه جایی یه لحظه ای باید ترکش کنی که خودتو نجات بدی. خیلی خوبه که الان بیخیال شدی . کار درستی کردی😊

خدایا دلم و آروم کن و بهم آرامش بده
خیلی اینکارو میکنم اما بازم هرجا ک موقعیت ا پیش میاد دوباره این اتفاقات میفتهوواقعا خیلی چیزا دست خو ...

تمرین کن .یکجایی ک میدونی طرف پررو نمیشه آدم درستیه توهم ازش تعریف کن اینجوری با حس خودخواهی درونت میتونی بجنگی

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
2706