2737
2734

دخترم همش تو پهلومه ضربه هاش

بعد وقتی میخوابم سمت چپ اینقد تند تند پا میکوبه انگار جاش تن گ شده

بعد میخوابم پهلوی راست معمولی میشه حرکاتش

بنظرتون اذیت میشه؟خیلی تو فکرشم

شکمم ندارم زیاد بخاطراینکه تو پهلومه؟

واسه سلامتی نی نی خانومی صلوات میفرستید؟🤱🏻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلیفاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَسِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر منم ضربه هاش ب پهلومه

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2728
دختر منم اونطوریه عزیزم..به دکتر گفتم گف اشکال نداره چیزی نیس بچه دختر بیشتر اینطدری میشه

بنظرت پاش نمیمونه اون زیر که اینجوری میکنه؟بخدا ی خواب آروم ندارم اینقد ضربه میزنه بیدارمیشم 

واسه سلامتی نی نی خانومی صلوات میفرستید؟🤱🏻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلیفاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَسِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

مسلماً رو پهلوی چپ که می‌خوابی خون‌رسانی بهتر هست واسه همین بیشتر تکون میخوره

خدایا درونم طوفانی بر پاست خودت آرامش کن،میدونم به زودی حال دل منم خوب میشه به امید خودت... لطفاً واسه سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنید  
2738
هفته چندم جنسیتش رو فهمیدی

ان تی بهم با درصد بالا گفت دختره ۱۸هفته تایید شد

برای منم همینه 

😁چقد نی نی ها کاراشون مثله همه

بچه تو شکم هیچیش نمیشه. نگران نباش

مرسی عزیز دلم 

مسلماً رو پهلوی چپ که می‌خوابی خون‌رسانی بهتر هست واسه همین بیشتر تکون میخوره

مرسی عزیزم

واست نی نیت صلوات فرستادم

مرسی عزیزم واست نی نیت صلوات فرستادم

ممنون عزیزم

خدایا درونم طوفانی بر پاست خودت آرامش کن،میدونم به زودی حال دل منم خوب میشه به امید خودت... لطفاً واسه سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنید  
بنظرت پاش نمیمونه اون زیر که اینجوری میکنه؟بخدا ی خواب آروم ندارم اینقد ضربه میزنه بیدارمیشم 

یکمی صافتر بخوابی رو شکمت نخابی نمشه که..منم یکم که به سمت شکمم میخابم اونطو میشم جلو شکمم پتو میزارم

2706