2737
2734
عنوان

بیایین الان ی چی شنیدم دارم دیونه میشم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3283 بازدید | 146 پست
😂😂😂😂 . ببخشید خندم گرفت . مامان منم همیشه میگفت مجرد بودم . 

میگم‌ که کلا مامانا کارشونه خوردمون‌ کنن🥲😂

میشه برای‌ آرومتر‌ شدن زندگیم‌ صلوات بفرستی🥺🌹با نظرم مخالفی ریپ نزن‌ حوصله بحث ندارم   توی زندگی‌ مردم‌ فضولی نکنیم‌ دنیای‌ بهتری میشه🤝🏻       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ی همچین چیزی گفتم گفتش اره برو ب خودت دلداری بده😞 

شگفتا😐 باید میگفتی دلداری نیست حقیقته حالا شما دوست داری باور کن دوستم نداری میتونی درباره رنگ پوست بچه من حرص بخوری در هر حال بچه من هرجور باشه برام خوشگله نظر بقیه اصلا اهمیت نداره 

همه‌ی‌مافوق‌العاده‌ایم‌خسته‌کننده‌ایم‌دوستداشتنی‌ایم‌ترسو‌ایم‌یه‌قهرمانیم‌کسی‌هستیم‌که‌بیشترین‌گند‌روتوی‌زندگی‌زده‌ازته‌دل‌قهقهه‌میزنیم‌گریه‌می‌کنیم‌ضعیفیم‌با‌قدرت‌نفس‌میکشیم‌عاقلیم‌و‌احمق‌فقط‌بستگی‌به‌روزش‌داره‌به‌خودت‌سخت‌نگیر🐢
مامانت داره شوخی می‌کنه توروخدا جنبه تو ببر بالا علت اینکه ناراحت میشی اینه که خودتم رنگ پوست خودتو ...

درسته من همیشه دوس داشتم پوست سفید داشته باشم ولی خانواده من هیچوقت برام ارزش قاعل نشدن جلو فامیلا خبن باهام ولی تو خلوتم گند میزنن ب حالم

2728
من اصلا بچه ندارم حامله نیستم من موندم چرا خانواده من بتید اینارو بگه😭

عجب🤔

کمتر رفت و آمد کن و کلا خنثی باشه حرفا ورفتاراشون برات

نذار از نقطه ضعفات سواستفاده کنن وتخریبت کنن وذهن وزندگیت مسموم کنن

2738
عجب🤔 کمتر رفت و آمد کن و کلا خنثی باشه حرفا ورفتاراشون برات نذار از نقطه ضعفات سواستفاده کنن وتخر ...

زنگ میزنن خودشون میان ی بار خونم تمیز نیست میگه کثیفی شوهرت چ جوری باهات میسازه😢

میگه گشادی ی حرفای رکیکی میزنه حالم از خودم بهم میخوره😭

بهش برمیخوره انقدر غر میزنه😞

بخوره اتفاقا یه بار بهش باید بر بخوره تا یادش باشه نباید دخترش رو نه جلو بقیه نه تو تنهایی خورد کنه و زخم زبون بزنه 

همه‌ی‌مافوق‌العاده‌ایم‌خسته‌کننده‌ایم‌دوستداشتنی‌ایم‌ترسو‌ایم‌یه‌قهرمانیم‌کسی‌هستیم‌که‌بیشترین‌گند‌روتوی‌زندگی‌زده‌ازته‌دل‌قهقهه‌میزنیم‌گریه‌می‌کنیم‌ضعیفیم‌با‌قدرت‌نفس‌میکشیم‌عاقلیم‌و‌احمق‌فقط‌بستگی‌به‌روزش‌داره‌به‌خودت‌سخت‌نگیر🐢

اسی به دل نگیر، مادره، انسان کامل که نیست، هر کسی درونش خلا ها و شکست هایی داره، عاقلانه اینه که ببینی چیو به چپت بگیری چیو نه

تو همان جرعه آبی که به وقت سحر، نتوان لب به تو زد زوود اذان را گفتند

من گندومی ام زیاد به سبزه نمیزنم

با اینک مامانم سبزه ست بابام سفیده

مامانم یه بار بهم گفت سیاه قیر🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

گفتم بچه ی شمام دیگ از هوا نیومدم یا ب تو رفتم یا ب بابا

دیگ نگفت🤣🤣

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫
2706