2737
2734

بچه ها من گشتم متوجه شدم که تو نی تی سایت قبلا یه نفر یه تاپیک خیلی +18 زده بوده.... 

((اصلا ازم نخواین عنوانش رو بگم خیلی +18 است) 

بعد مردم هم اومده بودن پایینش نطرات مسخره گذاشته بودن اخرش نی نی یار اومده بود گفته بود شماره همتون رو میدم پلیس فتا. 

بعد همه اون کسایی که پست گذاشته بودن به غلط کردن افتادن...

این اتفاق باری خیلی سال پیشه نمیدونم کسی یادش هست یا نه.. 

ولی خلاصه حواستون باشه هر تاپکی نزنید. 

تو عنوان گفتی میگم 

دوباره اینجا گفتی ازم نخوایین؟😩

به حبابِ نگرانِ لب یک رود قسم؛                                                       و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،                                        غصه هم میگذرد...                                                                  آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...                                      لحظه ها عریانند؛..                                                                          به تنِ لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز...                                'زندگی تجربه تلخ فراوان دارد'️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درعجبم تاپیکه چرا نترکیده؟😐

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
2731
ول ما الآنم هرتایپکیو مشاهده میکنیم ک مثبت ۱۸ توش فراوونه آخرشم فقط تعلیقیه طرفه😐😂

من خودم تو نی نی سایت تاپیک سم زیاد دیدم. 

ولی این خدا وکیلی خیلی بد بود. 

بگم تعلیقم صد در صد. 

شایدم قوانین سایت تغییر کرده 

منم چند وقت پیش یه تاپیک سمی دیدم 

جالبه اقایون اومده بودن کلی حرف زشت و +۱۸ 

گفته بودن خیلی خیلی برام عجیب بود 

چطور از دست نی نی یارا در امان مونده بود 

قدیمی بود ولی بروز رسانی شده بود 

اصلا یه چیزای فجیعی توش گفته بودن 

مغزم ارور داد

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔