2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من تنبلی داشتم آی وی اف کردم 

سلام عزیزم

ببخشید میشه کمکم کنی

شما تنبلی داشتی چقدر وقت تحت نظر دکتر بودی که نشد و ای وی اف کردی؟؟ بعد چند بار این کارو کردی جواب داد؟ پروسه اش چند ماه طول می‌کشه هر بار ای وی اف

ی توضیحی بهم میدی اگر میتونی؟

ممنون 

سلام عزیزم ببخشید میشه کمکم کنی شما تنبلی داشتی چقدر وقت تحت نظر دکتر بودی که نشد و ای وی اف کردی؟ ...

من ۱۲سال با دوا درمان باردار نشدم دیگه آی وی اف کردم بار اول نگرفت بار دوم با جنین فریز دوقلو گرفت بستگی به شرایط بدنت داره که پروسه درمانیت چقد طول بکشه 

2714
من ۱۲سال با دوا درمان باردار نشدم دیگه آی وی اف کردم بار اول نگرفت بار دوم با جنین فریز دوقلو گرفت ب ...

اها ممنون از راهنماییتون عزیزم

انشاالله که سلامت و تندرست باشید

ای جان من عاشق دو قلو هستم

منم تنبلی دارم ۷ ۶ مانی زمان برد تا باردار شدم

و اینکه بچم مشکل داشت تو ۶ ماهگی فهمیدم سقطش کردم ۲۰ روز پیش... سندروم داشت این نوع سندروم مربعبه جهش کروموزوم بود حالا خودمو شوهرم یکم تو فکرم میگم نکنه بخاطر استفاده از دارو و آمپول های زیاد بوده بچه مشکل دار شده.... پناه بر خدا

تو ی مرحله انجام میشه ای وی اف؟؟ مثلا این دو سری که انجام دادین چند ماه هر کدوم طول کشید!؟

اها ممنون از راهنماییتون عزیزم انشاالله که سلامت و تندرست باشید ای جان من عاشق دو قلو هستم منم تن ...

نه عزیزم داروها ربطی نداره باراول که آی وی اف میکنی بستگی به شرایط بدنت داره چقد طول بکشه ولی دیگه بیشتر از سه ماه نمیشه بعد اگه بار اول نگرفت جنین فریز شده داشته باشی باردوم هزینه ات کمتره ودرمانت طولانی نیست یه دوره دارو میدن رحمت آماده شد برات انتقال میدن برای این بارداریتون هم که میگید جنین مشکل داشته آزمایش ژنتیک بدید 

[QUOTE=243582383]اها ممنون از راهنماییتون عزیزم انشاالله که سلامت و تندرست باشید ای جان من عاشق دو قلو هستم منم تن ...[/QUOTEبعد ۶ماه باردار شدی؟خوب اگه بعد ۶ماه بوده ماشاالا خوب باردار شدی ان شاالا بازم میشی صحیح سالم شما پیگیر این باشید که چرا جنینتون مشکل داشته که ان شاالا دیگه تکرار نشه

نه عزیزم داروها ربطی نداره باراول که آی وی اف میکنی بستگی به شرایط بدنت داره چقد طول بکشه ولی دیگه ب ...

اهان ممنون عزیزم لطف کردید خیلی خوب توضیح دادین 

عاقبت بخیر باشی عزیزم 

[QUOTE=243582383]اها ممنون از راهنماییتون عزیزم انشاالله که سلامت و تندرست باشید ای جان من عاشق دو ق ...

اره بعد ۶ ماه جواب گرفتم

عزیزم این سندروم کلاین فلتر تو نت بزنید بخونید هیچ ربطی به مشکل ژنتیک نداره خیلی نادر این اتفاق میوفته از هر ۱۰۰۰ تا پسر یکیش اینجوری میشه

در واقع حین لقاح بجای کروموزوم xy چند تا میچسبن بهم جهش پیدا می‌کنه.... ولی خب قطعاً پیگیر هستم ... واسه این بارداری

2706