2737
2734
عنوان

هماتوم در بارداری +عکس

219 بازدید | 24 پست

خانما خطرناکه این یا نه؟ شش هفته و سه روزمه. 

خیلی بزرگه یا نه؟ 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان هی چرخ برن در من و دل را بتکان 🤰این هم نفسی، چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان 

با استراحت مطلق  نداشتن رابطه استفاده از توالت فرنگی 

شیاف‌پروژسترون رفع میشه صد در صد

واسه سلامتی نی نی خانومی صلوات میفرستید؟🤱🏻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلیفاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَسِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نگران نباش استراحت کن جذبشه منم داشتم جذب شد

برای شما چقدر بود؟ 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان هی چرخ برن در من و دل را بتکان 🤰این هم نفسی، چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان 
با استراحت مطلق  نداشتن رابطه استفاده از توالت فرنگی  شیاف‌پروژسترون رفع میشه صد در صد

بزرگه یا نه؟ خیلی خطرناکه الان برا من؟ 

باید استراحت کنی 

شیاف و امپول پروژسترون بزنی 

سرویس فرنگی بری

رابطه ممنوع 

خم و راست شدن و کار سنگین و پله ممنوع چکن هماتوم اگر رعایت نکنی بزرگ تر میشه با رعایت جذب میشه من از هفته ۱۳ تا الان که ۲۶ هستم درگیرم 

2738
باید استراحت کنی  شیاف و امپول پروژسترون بزنی  سرویس فرنگی بری رابطه ممنوع  خم و ...

کوچیکه برای من یا نه؟ 

۲۴ زده بودالبته من ۱۲هفته بودم

الان برای من پنج هستش درسته؟ 

واسه شما چند میلیمتره؟ 

واسه من ۴ بود یهو خود به خود شد ۸ من خونریزی شدید کردم بستری شدم بیمارستان بعد دیگه استراحت کردم فعالیتم در حد ی شام و ناهار درست کردن در حد یک ساعت هست الان دوباره شده ۳ سانت و خفیف شده 

واسه من ۴ بود یهو خود به خود شد ۸ من خونریزی شدید کردم بستری شدم بیمارستان بعد دیگه استراحت کردم فعا ...

خدارو شکر گلم منم مشکلی نداره شام و نهار درست کنم یا جارو برقی بکشم؟ 

2706