2737
2734
عنوان

بنظرتون بچه رو قبول کنم بیاد؟

363 بازدید | 35 پست

سلام ، امروز رفته بودم تو حیاط همسایمون که ی خانوم منو دیدن گفتن ساعت ۷ و نیم من میخام برم دندون پزشکی پسرم و میارم پیشت  دو ساعت مراقبش باش

اصلا اجازه نداد بگم بگم باشه یا نه گفت من برم غذا رو‌ی گازه!

خیلی بدم اومد اصلا نگفت میشه بچه رو بزارم؟ شاید من نخوام یعنی چی  میارم! یعنی چه بخای چا نخای باید نگه داری!

منم ۱۵ سالمه سنی ندارم بخام بچه نگه دارم اونم پسر بچه ۵ ساله که خیلی شیطون بابامم خونه نیست شیفت.

چیکار کنم؟ به خانومه بگم نمیتونم؟

اخه بیاد خدایی نکرده یچیزیش بشه بیچارمون میکنن مخصوصا که بچه ی خیلی نونوریه همش گریه میکنه

آخیش

بگو من کار دارم ببخشید نمیتونم مسئولیتشو قبول کنم 

۱)دلم میخواد همش به دوستم زنگ بزنم و حرف بزنی۵) واسه کارایی که کردم و نکردم معذرت خواهی میکنم! :(۶) از ازدست دادن دوستام متنفرم بخاطر همین اگه باهام سرد باشن نگران میشم که من کاری کردم.۷)دلم میخواد با همه گپ و گفت داشته باشم ولی تو جمع های غریبه خیییلی ساکتم۲-۷)درعین حال تو جمعای دوستام خیییلی شلوغم. جوری که بهم میگن بسههه۸)متاسفانه با درون گراها نمیتونم ارتباط بگیرم :( چون اونا از سکوتشون لذت میبرن و من پرحرفممم و دلم میخواد درمورد همه چی با دوستام حرف بزنم. ولیییی آدمای درون گرا رو دوست دارم یه وایب خوبی بهم میدن*آقا چرت گفتم الان یه رفیق دارم که تقریبا درون گراس و خیییلی دوسش دارم😂😍 B*۹)توانایی هام: عروسک بافی، مهارت در زبان انگلیسی و طراحی.۱۰)عاشق ساز زدنم مخصوصا پیانو و ویولن ولی هیچی بلد نیستم =|*رشته ریاضی و فیزیک. من عاشققققِ درس ریاضی ام. و کسی میگه از ریاضی متنفره رو درک نمیکنم. بابا ریاضی که خیلیییی شیرینههه**دوست دارم مهندس کامپیوتر شم.۱۱)به کنکور نزدیکم پس تویی که تا اینجا اومدی لطفا واسه اینکه موفق بشم یه صلوات بفرست دوست جونم :) **یه صلوات دیگه واسه سلامتی مامان جونم میفرستی :)یه عروس هلندی خوشگل و بلا دارم به اسم قندک🙂😍*فکشو نمیکردم اینهمه بشه😂😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو بیرون اون ساعت که نباشی خونه

مسئولیت بچه اونم همسایه اصلا قبول نکن

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2738

منم همسن خودتم من باشم قبول میکنم چون رو ندارم ب طرف بگم نه 

ولی تو مثل من نباش

بریدن از زندگی زمان میبرد! دلش خواب میخواست! اما مشکل اینجا بود که فردا دوباره باید به زندگی کردن ادامه میداد! 🖤

میگی یه خانوم 

ینی نمی‌شناسی؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2706