2726
عنوان

امروز رفتم استخر

880 بازدید | 38 پست

دفعه دومم بود که رفتم دفعه اول ۲ سال پیش 

رفیقم مثل ماهی شنا میکرد منکه استخر گرفته بودم راه میرفتم خیلی دوست داشتم مثل اون باشم حتی کمکمم کرد ولی ترسیدم 

یخورده وقت ک گذشت ترسم ریخت دیگه بدون گرفتن استخر راه میرفتم و با گرفتن نرده کنار استخر خودمو تو آب ول میکردم ولی نمیتونسم شنا کنم😭😭😭😭😭چیکار کنمممم ترسم بریزه بتونم خودمو ول کنم تو آب  شنا کنممم؟؟

دوست عزیزم یادت باشه قدرت دست خداست اون برات میچینه نه آدما به خودش اعتماد کن و از خودش بخواه اونی که تورو آفریده هیچ وقت تورو به حال خودت ول نمیکنه به حرف دلت گوش میده بهترین مخلوقش تویی دورت بگردم حرص حرف و کارا دیگران نخور به خدای خودت بچسب باور کن قدرت برا خداس باکمک قدرت و بزرگی خدات بجنگ تا برسی به هرچی که تو ذهنت یا قلبت داری :) فاطمه هستم مهربون عاشق رنگ قرمز و کمی بی عصاب خیلی جاها با حرفایی ک شنیدم کم اوردم ضعیف شدم بی عصاب تر قاطی داغون اما دوباره با کمک خدای خودم پاشدم به این باور رسیدم که قدرت دست خداس و تا اون نخواد هیچ اتفاقی نمیوفته از خودش خواستم و میدونم خدایی ک همیشه هوامو داشت هیچ وقت ولم نمیکنه به قلبم گوش میده و من با وجود خدا ادامه میدم و تا زره جونی که در بدن دارم میجنگم برا زندگیم من خدارو دارم . همیشه خدا هست فقط تو گاهی فکرای بد میکنی دوست عزیزم با قدرت خدای خودت ادامه بده به هیچ حرف کاری اهمیت نده تو خدارو داری چی بهتر این؟ یه خانومی دیدم گفت ذکر یا الله سنگ از زمین بلند میکنه انقدر گفت تا مشکلش حل شد = نتبجه حرفام گلی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا میترسی ؟ کلاس شنا برو یادت میدن قشنگ شنا کن واسه خودت 

میترسم بیوفتم نتونم تعادلمو حفظ کنم

دوست عزیزم یادت باشه قدرت دست خداست اون برات میچینه نه آدما به خودش اعتماد کن و از خودش بخواه اونی که تورو آفریده هیچ وقت تورو به حال خودت ول نمیکنه به حرف دلت گوش میده بهترین مخلوقش تویی دورت بگردم حرص حرف و کارا دیگران نخور به خدای خودت بچسب باور کن قدرت برا خداس باکمک قدرت و بزرگی خدات بجنگ تا برسی به هرچی که تو ذهنت یا قلبت داری :) فاطمه هستم مهربون عاشق رنگ قرمز و کمی بی عصاب خیلی جاها با حرفایی ک شنیدم کم اوردم ضعیف شدم بی عصاب تر قاطی داغون اما دوباره با کمک خدای خودم پاشدم به این باور رسیدم که قدرت دست خداس و تا اون نخواد هیچ اتفاقی نمیوفته از خودش خواستم و میدونم خدایی ک همیشه هوامو داشت هیچ وقت ولم نمیکنه به قلبم گوش میده و من با وجود خدا ادامه میدم و تا زره جونی که در بدن دارم میجنگم برا زندگیم من خدارو دارم . همیشه خدا هست فقط تو گاهی فکرای بد میکنی دوست عزیزم با قدرت خدای خودت ادامه بده به هیچ حرف کاری اهمیت نده تو خدارو داری چی بهتر این؟ یه خانومی دیدم گفت ذکر یا الله سنگ از زمین بلند میکنه انقدر گفت تا مشکلش حل شد = نتبجه حرفام گلی 

باید بری کلاس

۱)دلم میخواد همش به دوستم زنگ بزنم و حرف بزنی۵) واسه کارایی که کردم و نکردم معذرت خواهی میکنم! :(۶) از ازدست دادن دوستام متنفرم بخاطر همین اگه باهام سرد باشن نگران میشم که من کاری کردم.۷)دلم میخواد با همه گپ و گفت داشته باشم ولی تو جمع های غریبه خیییلی ساکتم۲-۷)درعین حال تو جمعای دوستام خیییلی شلوغم. جوری که بهم میگن بسههه۸)متاسفانه با درون گراها نمیتونم ارتباط بگیرم :( چون اونا از سکوتشون لذت میبرن و من پرحرفممم و دلم میخواد درمورد همه چی با دوستام حرف بزنم. ولیییی آدمای درون گرا رو دوست دارم یه وایب خوبی بهم میدن*آقا چرت گفتم الان یه رفیق دارم که تقریبا درون گراس و خیییلی دوسش دارم😂😍 B*۹)توانایی هام: عروسک بافی، مهارت در زبان انگلیسی و طراحی.۱۰)عاشق ساز زدنم مخصوصا پیانو و ویولن ولی هیچی بلد نیستم =|*رشته ریاضی و فیزیک. من عاشققققِ درس ریاضی ام. و کسی میگه از ریاضی متنفره رو درک نمیکنم. بابا ریاضی که خیلیییی شیرینههه**دوست دارم مهندس کامپیوتر شم.۱۱)به کنکور نزدیکم پس تویی که تا اینجا اومدی لطفا واسه اینکه موفق بشم یه صلوات بفرست دوست جونم :) **یه صلوات دیگه واسه سلامتی مامان جونم میفرستی :)یه عروس هلندی خوشگل و بلا دارم به اسم قندک🙂😍*فکشو نمیکردم اینهمه بشه😂😐

من اصلا از آب نمی ترسم

پشتک میزنم اونم از پشت😁

خودتو بسپار به دست آب

هیچی نمیشه نترس

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست 💙من امیدم به خدا💖بعد خدا هم به خداست💫تو همانی که دلم لک زده لبخندش را 🖤 او که هرگز نتوان یافت همانندش را🥀              یه صلوات واسه شادی روح باباجونم می فرستید؟🙏🏻🥀                     آقایون درخواست دوستی ندن🤚🏻        تا نیایی گره از کار بشر وا نشود💚درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود🌱 یا اباصالح المهدی (عج) ادرکنی🍃

کلاس هم نرفتم

خودم همه چیزو کشف کردم😅

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست 💙من امیدم به خدا💖بعد خدا هم به خداست💫تو همانی که دلم لک زده لبخندش را 🖤 او که هرگز نتوان یافت همانندش را🥀              یه صلوات واسه شادی روح باباجونم می فرستید؟🙏🏻🥀                     آقایون درخواست دوستی ندن🤚🏻        تا نیایی گره از کار بشر وا نشود💚درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود🌱 یا اباصالح المهدی (عج) ادرکنی🍃
اقیانوس نیس که استخره چند بار بشکنی ترستو خودبه خود راه میفتی نگران نباش تعادلتم از دست بدی تو ابی د ...

❤💐

عزیزم انتظار داری با دوجلسه شناگر بشی

انتظار ندارم کامل یاد بگیرم 

انتظار دارم ک حداقل بتونم خودمو تو آب ول کنم

انتظار ندارم کامل یاد بگیرم  انتظار دارم ک حداقل بتونم خودمو تو آب ول کنم

خودتو بسپار به آب

فکر کن تو رختخواب دراز کشیدی

خودت میای رو آب

از یه شناگر کلاس نرفته بشنو😂

2706