2733
2734

دوستان من همسرم خانواده پر جمعیتی داره و خانوادشون خیلی بی فرهنگن.مثلا دامادشون خیلی راحت توی جمع فحش میده یا مثلا یکبار گفت من به زنم میگم دوست پسر بگیر(یعنی خواهرشوهرم)یا خیلی شلخته هستن...از طرفی همسر من همش دوست داره دست جمعی سفر بره باهاشون من اصلا نمیتونم با خانوادش کنار بیام.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ س نقطس دامادشون

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731

چییییی بهش میگه دوست پسر بگیر

مردا حتی یکی این‌شوخی رو بگه که می‌کشنش 

چقدر زشششت

عادت کردن با ای بی بندوباری

مگه روز اول ندیدمشون

اونوقت خود همسرت اخلاقش و تربیتش اوکی؟؟؟؟؟

الهی ساز ما را گر تو بنوازی خوش تر است
چییییی بهش میگه دوست پسر بگیر مردا حتی یکی این‌شوخی رو بگه که می‌کشنش  چقدر زشششت عادت کردن ...

همشرم اصلا اینطور نیست.چرا اما تو اون چندماه آشناییی من اصلا برخورد اینطوری ندیدیم روشون که باز شد راحت شدن‌

2738
همشرم اصلا اینطور نیست.چرا اما تو اون چندماه آشناییی من اصلا برخورد اینطوری ندیدیم روشون که باز شد ر ...

تعجبم میشه

بالاخره از همین خانواده هست مگه میشه رفتارشون و‌ روش تربیتشو رو شوهرت اثر نگذاشته باشه!!!

چرا ب همسرت اعتراض نمیکنی

یا اینکه بیشتر برین سمته خانواده خودت 

وااااا چقدر زشششت

عزیزم رفت و‌آمد زیاد همین چیزارو‌هم داره باشون قاطی نشو اگرم مجبوری که بری رسمی باش

متاسفانه اصلا متوجه نشدیم حتی ب مادرم میگه باورش نمیشه اونا همونن

البته بعصی از حانواده ها متاسفانه انقدر اهل دروغ و نیرنگ و کلک بازی هستن و با دروغ میان جلو و اصلا اون چیزی نیستن ک میگفتن

خدا لعنت کنه این مدل خانواده هایی رو ک با دروغ میان جلو و جوونی و فرصتهای ناب بچه های مردم رو ضایع و تباه میکنن

خدا انشاالله جوابشون رو میده

متاسفانه اصلا متوجه نشدیم حتی ب مادرم میگه باورش نمیشه اونا همونن

مگه دوره شناخت کافی نداشتید؟

یا اینکه رفت و‌آمد با خانوادش نداشتی

چندوقته ازدواج کردی

ببین اگه زیاد قاطی بشی ناخواسته شبیه اونا میشیااا

تعجبم میشه بالاخره از همین خانواده هست مگه میشه رفتارشون و‌ روش تربیتشو رو شوهرت اثر نگذاشته باشه!! ...

بنظرم خب همسرم و خواهر دیگشون بخاطر شغلشون و تحصیلاتشون رفتارشون تغییر کرده.اما من فقط هفته ای یکبار ۲ساعت میرم برمیگردم.اما همون ۲ساعت هم منو دیوونه میکنه کلی حالم بد میشه

مگه دوره شناخت کافی نداشتید؟ یا اینکه رفت و‌آمد با خانوادش نداشتی چندوقته ازدواج کردی ببین اگه زی ...

چرا داشتم اما تو دوره ی شناخت والا اصلا بی ادبی ازشون ندیده بودم یکم که گذشت انگار دیگه عادی شد حضور من.۱سال عروسی کردم

پس مشخص شوهرت زیاد در رفت و‌آمد افراط نمیکنه

همین روهم میتونی کم بکنی

با سیاست 

زیادم دعوتی بشون نده

و به همسرت بگو واقعا زدن بعضی از حرفا اون از زبون مرد نامحرم جلوی من توهین ب شخصیت من

یجور آروم بگوش هشدار بشون بده

2706