2703
2553
عنوان

شوهر شماهم اینطوریه؟

162 بازدید | 9 پست

شوهرم هرجا میخاد بره بیرون از خونه باید به مامانش بگه کجا میره ..... 

عقدیم وقتی از خونشون میره بیرون میخاد بیاد پیشم هی میپرسن کجا میخای بری یا شبا میاد خونمون میخابه جلو خودمون مثلا بهش میگن صبح زود بیای خونه....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

برای حاجتتون حدیث کسا میخونمشما هم دعا کنید مریضا مون شفا پیدا کنندعا کردید لایکم کنید

من امروز به واسطه امام حسین هدیه مو از خدا میگیرم امام حسین ضامن سلامتی مادرم مییشه.......................... خدایا شکرت مادرم به حال خوبش برگشت....خدایا شکرت دیگه مریض نیست....خدایا شکرت.....هزاران هزاران بار شکرت....از خوشحالی دلم میخواد تا صبح سجده شکر کنم.....دلم میخواد فریاد بزنم خدایا شکرت برام معجزه کردی....

من شوهرم آخرین بار ک به مامانش گفته کجا میره 13 سالش بوده 5 سال بعدشم با من دوس شد ک دیگه هیچوقت هیچی ب مامانش نگف😁

کاربری ک زرررت میخوای ریپ مخالف بزنی. نزن من اعصاب ندارم یه چی میگم میشینی گریه میکنی. تو تاپیک نظرتو بده و برو دنبال ریپ نباش حرف نزنی نمیگن لالی نترس. (حتی ایماناتونم بوی گناه میده.)از بدا نترس چون میدونی چقدر بدن از خوبا بترس چون نمیدونی چقدر بدن... شما هرچقدرم کوچیک باشی خدا واسه همه به یه اندازه بزرگه.. من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم🙃اینجا میاین دبیرادبیات نشید هی غلط املایی بگیرید چون خیلی رو مخید. این آخرین سیمکارت از خاندان مادری بود ک تونستم دوباره باهاش ثبت‌نام کنم. فحش نده ک فحش ندم تا باز نترکم.از 97 عضوم ولی 98 بار ترکیدم فقط خط شوهرعمم مونده ک باهاش ثبت‌نام کنم
2714