2726

من دیروز که روز دوازدهم انتقالم بود یه لک قهوه ای کمرنگ دیدم خوشحال شدم فکر کردم لانه گزینی هست ولی امروز  بی بی چک زدم منفی شد. بار قبل بچه مو تو پانزده هفته از دست دادم. فکر می‌کردم خدا اینبار بهم برش میگردونه. غم عالم تو دلمه وقتی بیبی چک منفی شد. ممکنه آزمایش مثبت بشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دو بار پانکچر شدم اما فقط یه جنین تشکیل شد که انتقالم منفی بود. تخمک اهدایی گرفتم که ۱۱ تا جنین گرید a داد بهم. سه تا انتقال دادم یکی گرفت اما تو هفته ۱۵ قلبش ایستاد. رحم جایگزین گرفتم سه تا انتقال دادم منفی شد. اینبار خودم دو مرحله ای انتقال دادم 

دوتا سه روزه و یک جنین بلاست که حتی حفره داخلی هم تشکیل شده بود. آزمایشم برای پس فرداست. امروز بی بی زدم منفی شد دنیا رو سرم خراب شد. آخه پرستارم مریض بود منم ازش گرفتم سرماخوردگی رو. تا قبل اون خیلی حسم مثبت بود

امروز فقط گریه کردم

آخی امیدت فقط به خدا باشه  اینطوری که بدتره اگرم تشکیل شده باشه با این گریه هات بی اثر میشه  میگن اون اولش که انتقال دادی اگه بیبی چک بزنی مثبت کاذبه چون هورمونهای پروژسترون که تزریق کردی زیاده  بعدشم که بزنی چون میزان هورمون کم شده ممکنه منفیه کاذب باشه  چرا خودتو اذیت میکنی  منم خواستم دوتا بیبی بخرم برا بعد انتقال  اینجا که دیدم میگن مثبت و منفیه کاذب نشون میده تصمیم گرفتم نخرم تا روز ۱۵ برم آزمایش بدم 

آخی امیدت فقط به خدا باشه  اینطوری که بدتره اگرم تشکیل شده باشه با این گریه هات بی اثر میشه &nb ...

منم روز سیزدهم.. هنوز دو روز برای یه معجزه امید دارم. و اینکه بی بی چک اول حتی رو c هم هاله ننداخته..  دومی با تاخیر یه هاله کمرنگ رو c.. تاریخ انقضا و تولید هم نداشت. خلاصه الکی دارم به خودم امید میدم

منم روز سیزدهم.. هنوز دو روز برای یه معجزه امید دارم. و اینکه بی بی چک اول حتی رو c هم هاله ننداخته. ...

امید خوبه   بذار در لحظه ناامید بشی ، هیچوقت از قبلش ناامید نباش  حالا ایشالا توکل کن به خودش ناامیدت نکنه  خدا گر زحکمت ببندد دری    ز رحمت گشاید دردیگری

صبح آزمایش دادم.. پرم از نا امیدی .. با اینکه نتیجه رو به خدا واگذار کردم.. با اینکه به خدا توکل کردم .. مگه توکل این نیست که وقتی میسپاری به خدا دیگه نگران نباشی.. پس این همه غم از چیه؟

2706