2726
عنوان

همسایمون فک کنم یه کارایی میکنه

846 بازدید | 48 پست

بچه ها همسایه رو بروییم داره به شوهرش خیانت میکنه. شوهره هم خیییییلی پسر مودبیه یه روزم ندیدم که تو خونه باشه همش سر کاره طفلی. حالا اینش به من مربوط نیس ولی چرا بک میکنه خرم نمیفهمم دروغ تحویلم میده!!!!بچشو میاره میذاره پیش من میره با دوس پسرش بیرون(نگین قضاوت نکن چون خیلی خیلی تابلوئه)

از شوهر اولش یه پسر داره این بچه رو هم هر بار یه جوری میپیچونه میره بیرون. به منم میگه با پسر بزرگم میرم. خب اگه با پسر بزرگت میری چرا از بچه مخفی میکنی. در حالی که شوهرش با پسر بزرگش مشکلی نداره.  مثلا دوستش وسایل تابلو میز فرش طلا اینجور چیزارو میخره پولشو از شوهرش میکنه میذاره تو جیبش الکی میگه پسرم خریده باید پولشو بدم. انقد اعصابم خورده فک میکنه هیچی حالیم نیس هر بار میاد میگه علی(پسرش)واسم فلان چیزو خریده. هر دفعه هم بچه رو میاره میذاره پیش من میره باهاش بیرون خریداشو میکنه برمیگرده خونه برا بچه هم خوراکی میخره که به باباش نگه مامانم بیرون رفته بود. تو دعواهاشونم یبار صدای شوهرش میومد بهش میگف من میدونم تو با یکی هستی فقط خدا کنه دستت رو بشه یه روز میدونم باهات چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تنها کاری که میتونی بکنی اینکه بچه شو قبول نکن به هیچ وجه اونم بخاطر مسولیتش

سرت تو کار و زندگی خودت باشه دخالت نکن تو کار بقیه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

تو بچه اشو قبول نکن.

دو روز دیگه بقیه فکر میکنند تو هم باهاش همدست بودی

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

هوف  چقدر زیاد شدن تاپیک خیانت منم واقعا بدبین شدم نسبت ب همه حتی ب خودمم شک کردم

لطفا برام‌دعاکنیدمشکل کارشوهرم حل بشه و وضع مالیمون خوب بشه... صلوات بفرستین برای ظهور اقا امام زمان💝

چرا بچه رو میگیری بنظرم بهش بده و بگو من این حسا رد دارم نمیخوام روسوات کنم ولی بدون حق شوهرت این نیس اون نفهمه خدای بالاسرت شاهده

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

بچرو دیگه قبول نکن 

یا یبار اورد با شوهرش تماس بگیر بگو بچه تب داره شماره خانمتونو میگیرم در دسترس نیست مجبور شدم به شما زنگ بزنم

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
2706