2737
2739
عنوان

مصرف مواد چجوریع و بعدش چه حسی دست میده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 57 پست

هروقت کشیدم بهت میگم :/

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من مواد نکشیدم ولی یه دوره واسم قرص خواب تجویز شده بود  دوزش برام خیلی سنگین بود، اونم به نوع ...

من الپرازلام میخورم شبایه اول خیلی حال میداد بیخیال و سرخوش میخوابیدم اما الان نه

هر انسانی در حال نبرد با دشواری های زندگی خودشه،باهم مهربان باشیم‌ و اگر نمی‌توانیم حداقل زخم نزنیم.
چه مشکلی جان

بیش فعالی

افسردگی از نوع شدید

یه حالت عجیبیه اوایلش خیلی خوبه حس خوش حالی افراطی مسخره ای داره یا مثلا احساس می‌کنی مغزت باز تر شده و حتی کنکور بدی انگار میخوای بترکونی کلا دنیا برات گل و بلبل میشه گاهی وقتا حتی عصبانیت یا دعوای اطرافیان هم روت اثری نداره اما به مرور تاثیر عکس داشت طوری ک بعد یک ساعت ک اثرش کم میشد وحشتناااک سردرد میشدم و باید می‌خوابیدم 

بیش فعالی افسردگی به حالت عجیبیه اوایلش خیلی خوبه حس خوش حالی افراطی مسخره ای داره یا مثلا احساس م ...

اخی عزیزم انشالله خوب سی ممنون

تیکرتولد یک سالگی پسرم،خدایا مراقبش باش

نگا نحو مصرف هر چیزی متفاوته 

اما داخلشون متحرکه که روی مغز اثر میزاره و دوپامین تو بدن پخش میشه 

دوپامین هورمون شادی اوره 

مث وقتی که خبر خیلی خوبی بهت میدن مث قبول شدن تو یه جایی و بعد خوشحال و هیجان زده میشی زیر سر همین دوپامینه

موقع رابطه جن.سی هم دوپامین ترشح میشه

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
2706