2733
2734
عنوان

اصلا شوهری هست که حرف گوش کن باشه ؟؟؟😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1351 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این چیزا ک چیزی نیست شوهر منم همش بچمو میفرستم میگه بزار شب اومدم می یارم درجا نمی یاره ...الانم بهت ...

آره واقعا 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
مردا هروقت می خوان گوش میدن هر وقت هم نمی خوان تو خودتو تیکه پاره هم بکنی گوش نمیدن مدلشونه

🤣🤣

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2738

اره هست من شوهر خواهرم خیلی به حرف ابجیمه . از سرکار میاد یه راست می‌ره بچه رو میگیره نه می‌ره سرکار صبح از هفت بچه بیدار میشه بچه رو میگیره بغلش . ابجیم یکم استراحت کنه . انقدم با وسواس و تمیز کارهایی که ابجیم میگه رو انجام میده 😂😂😂

فرشته بهارم✨ دختری آمیخته به هنر🪅💚چیز‌هایی که می‌شنوی رو زود باور نکنچون دروغ‌ها سریعتر از حقیقت پخش می‌شن :)) بزرگترین اقیانوس آرام هست پس آرام باش تا بزرگ شوی 🌏 ☄️ اما من به تموم چیزایی که گفتن نمیرسی . رسیدم و بازم میرسم💛✨🙌
نه نیست همین الان زنداداشم خونمونه و داره  گریه میکنه بخاطر اینکه  داداشم حرفشو گوش نمیده ...

اخی

اره زنی که از اول حدود خودشو مشخص کنه با شوهرش کل دنیا حرفشو گوش میکنن عزیزم🙂

یعنی چی

اره هست من شوهر خواهرم خیلی به حرف ابجیمه . از سرکار میاد یه راست می‌ره بچه رو میگیره نه می‌ره سرکار ...

خوبه

بخدا😂اون سری دیگه اشکم داشت درمیومد گفت باشه فرداش دوباره روز از نو روزی از نو😂🤦🏻‍♀️

😂❤️

یعنی چی

مثلا میبینین بعضی زنا قدرت دارن اصلا شوهر که هیچی خانواده شوهر هم اینا رو میبینن دهنشون بسته میشه

اینا از اول به شوهر و خانوادش رو نشون نمیدن کسی نمیتونه بهشون بی احترامی کنه

2706