2703
2553

من از دیشب معده درد دارم 

به خاطر همین صبح پسرمو گذاشتم خونه مامانم 

الان به شوهرم میگم بره بیارتش میگه تو که حال نداری منم دارم میرم بیرون آخر شب میرم میارمش😒

چون حوصله بحث نداشتم چیزی نگفتم بهش 

داشتم به این فکر میکردم شوهر حرف گوش کن وجود داره یا نه؟؟؟

یا هستو ما شانس نداشتیم؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

شانسیه

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

این چیزا ک چیزی نیست شوهر منم همش بچمو میفرستم میگه بزار شب اومدم می یارم درجا نمی یاره ...الانم بهتره الکی خودتو اذیت نکنی بخدا مرد های دیگه یه کارای میکنن ک ما باید دور شوهرهامون طلا بگیریم الکی حرص نخور

نه نیست همین الان زنداداشم خونمونه و داره 

گریه میکنه بخاطر اینکه  داداشم حرفشو گوش نمیده 

قلبم میسوزه داره اشک میریزه

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2706