2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر 

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
2728

آندوسکوپی شدید؟

آزمایش مدفوع دادید؟

چه جور معلوم شده عفونت معده دارید

برای درمان هلیکوباکتری (میکروب معده) ماست محلی شیرین هر نیم ساعت یکی دو قاشق 

منظور ماست محلی غیر کارخانه ای که ترش یا تلخ نباشه ماست معمولی 

مراقبتها نیم ساعت قبل از غذا و ۲ ساعت بعد از غذا مایعات نخوردن

پرهیز از خوراکی های کارخانه ای اعم از شیر و ماست و دوغ و هر گونه کنسرو رب سوسیس کالباس روغن 

هرگونه ترشی محلی و کارخانه ای ممنوع

۲ ساعت بعد از غذا بخوابید بلافاصله بعد از غذا نخوابید معده فرصت هضم داشته باشه اگر بلافاصله بعد از غذا بخوابید غذا هضم نمیشه و در معده می گنده

از داروهای شیمیائی صبح ها یه دونه قرص پنتو پرازول شب قبل از خواب یه دونه فاموتدین کم درد دارید ۲۰ میلی گرمی زیاد درد دارید ۴۰ میلی گرمی

شربت آلومنیوم ام جی اس بعد از غذا اگر معده تون ترش می کنه

اگر درد معده خیلی شدید هست دو سه قاشق شربت آلومنیوم ام جی اس  را در یک لیوان کوچیک یا استکان بریزید یه دونه آمپول لیدوکائین را بشکنید محتویاتشو بریزید تو استکان هم بزنید بخورید درجا درد معده رو ساکت می کنه

برای درمان واقعی دراز مدت اصلاح سبک زندگی و سبک تغذیه لازمه

نان فقط سنگک 

همراه غذا ماست ممنوع

لبنیات فقط محلی 

ماست با نان بدون غذای دیگر عیب  نداره

پرهیز از غذاهای سرد و تند و ترش 

و...

بازهم سوالی بود در خدمتم

آندوسکوپی شدید؟ آزمایش مدفوع دادید؟ چه جور معلوم شده عفونت معده دارید برای درمان هلیکوباکتری ( ...

آندوسکوپی نوشت ولی ترسیدم انجام ندادم آزمایش هم انجام ندادم اکثراوقت دردشدیدمعده دارم جوری که دولا دولا راه میرم بخاطرهمین کم غذامیخورم وزنم کم شده لبنیات نمیتونم استفاده کنم آلرژی دارم ترشی وغذاهای کنسروی چندین سال هست که استفاده نمیکنم به چندین نفرگفتم گفتن شایدعفونت داری که دردداری نان هم فقط سنگک استفاده میکنم اگرامکانش هست داروی سنتی بهم معرفی کنید ممنون ازراهنمایی ووقتی که برام گذاشتید البته تمام طایفه پدریم عمه عمو پدربزرگ همه به علت سرطان معده فوت کردن ببخشیدطولانی شد🌹🌹

مرگ من لایک نکن ممنونم ازت💋
2738
آندوسکوپی نوشت ولی ترسیدم انجام ندادم آزمایش هم انجام ندادم اکثراوقت دردشدیدمعده دارم جوری که دولا د ...

خواهش می کنم

انجام وظیفه هست

آندوسکوپی ترس نداره اصلاً 

البته با بی هوشی که اصلاً متوجه هیچی نمی شید

آندوسکوپی لازمه

عفونت اگر مزمن و قدیمی باشه داروهای چهار قلوی شیمیائی لازمه خواستید اونم میگم ۴تا قرص صبح ظهر شب۲۱ روز

سنتی هر یک ربع تا نیم ساعت یک قاشق ماست شیرین ۲۴ ساعت البته ۴۸ ساعت که عالی میشه سعی کنید تو اون ۲۴ یا ۴۸ ساعت درهم خوری نداشته باشید صبحانه مثلاً نان و شیره هر وقت گشنتون شد نان و ماست البته نان و کباب هم خوبه پر خوری نکنید غذاهای مضر نخورید هر ده بیست دقیقه یکی دو قاشق ماست شیرین

نسخه های زیادی هست این نسخه حکیم علامه ضیائی هست از اساتید مسلم طب سنتی 

صبح ها عرق نعنای اصل مطمئن یک لیوان توش یک قاشق بارهنگ بجوشانید ۴۰ روز 

البته اگر زخم همراه با ورم و نفخ هست

شیمیائی رو هم که گفتم

کم غذا خوردن توصیه نمیشه غذا به اندازه ولی سالم و ارگانیک 

ناهار کلاً وعده اضافه هست 

ناهار رو حذف کنید هر وقت گشنتون شد چند لقمه سرپا بخورید

صبحانه مفصل اول صبح شام هم سر شب و مفصل دو ساعت بین شام و خواب فاصله باشه

در ضمن از لبنیات شیر داغ قبل خواب با یه قاشق عسل اون هم بعد از ولرم شدن شیر خوبه

خواهش می کنم انجام وظیفه هست آندوسکوپی ترس نداره اصلاً  البته با بی هوشی که اصلاً متوجه ه ...

یه دنیا ممنون پریا خانم الهی همیشه سلامت باشید اگه لینک داری برام بفرس ممنون میشم من فقط تلگرام دارم اینستا وات .....ندارم آیاتوتلگرام هم کانال دارن این عزیزان

یه دنیا ممنون پریا خانم الهی همیشه سلامت باشید اگه لینک داری برام بفرس ممنون میشم من فقط تلگرام دارم ...

تمنا می کنم 

ان شاءالله زود زود خوب شی

تلگرام بنویسی کانال تبریزیان یا خیر اندیش یا روا زاده یا ضیائی میاره

تمنا می کنم  ان شاءالله زود زود خوب شی تلگرام بنویسی کانال تبریزیان یا خیر اندیش یا روا زاده ...

الهی هیچوقت غم نبینی همیشه بیادت میمونم سرنمازام وختم قران هام دعاگوت هستم لطفتونو فراموش نمیکنم ازخدابراتون بهترینهارو میخام 🤲🌹🌹🌹

الهی هیچوقت غم نبینی همیشه بیادت میمونم سرنمازام وختم قران هام دعاگوت هستم لطفتونو فراموش نمیکنم ازخ ...

از لطفتان سپاسگزارم 

اتفاقاً تو بدترین شرایط زندگی هستم از لحاظ جسمی و روحی داغونم و به شدت محتاج دعای شما هستم

گرچه قابل نیستم و کاری نکردم منتهی شما بزرگوارید و منت می زارید خدا خیرتان بدهد ان شاءالله تنتان سالم و دلتان شاد و لبتان خندان و عاقبتتان بخیر باشه

2706