2737
2734
عنوان

انقدر حرص خوردم دارم سکته میکنم

277 بازدید | 25 پست

پسرم دو سالشه میدونم خیلی کوچیکه میدونم من باید صبور باشم ولی بخدا بعضی وقتا دیگه مغزم یاری نمیکنه،هیچ کسم نیست حداقل برم پیشش از خانوادم دورم از صبح تا شب با پسرم تنهام همسرمم سرکاره ماشالله خیلی ام انرژیش زیاده،ی کاری میکنه کلافم میکنه،همش سرش داد میزنم،از خودم بدم میاد خیلی مادر بدی ام😔انقدر الان حرص خوردم قلب درد گرفتم اومدم اتاق گفتم بزار هرکاری میخواد بکنه

بچه دردسر داره

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شب زود ميخوابه؟ بهت قول ميدم اگر عادتش بدى شب ها زود بخوابه نهايت ٨ يه تايمى رو براى خودت داشته باشى نصف مشكلت حل ميشه

اين پيج اطلاعات خوبى داره مثل چيزهاى ساده اى كه از خيلى وقت پيش بايد بلد بوديم… vaginismus.irr
2738
حرص نخور عزیزم❤

گناه داره طفلی دوست ندارم عصبی بشم ولی نمیزاره،ی لحظه نمیزاره دراز بکشم ی لحظه نمیزاره بخوابم،هرچی دستش باشه پرت میکنه،اصلا ی کارایی میکنه کلافه میشم،دوست دارم ی ساعت فکرم مغزم در آرامش باشه نمیزاره که😔

ببين چه بازى بى خطرى براى سن بچه مناسبه، بذار جلوش نيم ساعت سرگرم باشه تو هم از دور حواست بهش باشه 

اين پيج اطلاعات خوبى داره مثل چيزهاى ساده اى كه از خيلى وقت پيش بايد بلد بوديم… vaginismus.irr

توکاغذ بنویس دادوفریادممنوع،حرص خوردن ممنوع ،به جاش صبورباش ،مهربانی وزبان خوش روچاشنیش کن بچه هابزرگ میشن این روزهاخاطره میشن برات دستهای کوچولوشوبگیرببوسش وخداروشکرکن 😍

گناه داره طفلی دوست ندارم عصبی بشم ولی نمیزاره،ی لحظه نمیزاره دراز بکشم ی لحظه نمیزاره بخوابم،هرچی د ...

استارتر دقیقا شرایطط مثل منه فقط پسر من چندماه بزرگتره.منم بعضی وقتها تا مرز سکته میرم از دستش.چاره ای نیس باید تحمل کرد

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.
شب زود ميخوابه؟ بهت قول ميدم اگر عادتش بدى شب ها زود بخوابه نهايت ٨ يه تايمى رو براى خودت داشته باشى ...

اصلا خواب نداره فقط میگه بزار من بزنم بشکونم اصلا من با ریخت و پاشش مشکلی ندارم،مثلا امروز ی دفعه از صندلی میز ناهاری رفت رو میز ناهار خوری ی لیوان رو میز بود اونو سریع تا من بیام پرت کرد رو سرامیک هزار تکه شد،بعد اون تا در کابینتو باز کردم سریع قهوه جوش رو گرفت گفتم بزار از دستش نگیرم هرچی آوردم جایگزین کنم قبول نکرد گفتم ولش کن بزار بازی کنه همش پرتاپ میکرد سمت تلوزیون،از رو کابینت میره رو گاز میشینه،اسباب بازیاشو میاره پرتاپ میکنه رو شعله اجاق گاز اصلا ی کارایی میکنه فقط حرص میخورم،شبا دیر میخوابه،من و پدرش ساعت ۱۰ خاموشی میزنیم نمیخوابه همش میاد میپره رو ما،الانم هی میره میاد از ۹ صبح بیداره😐

توکاغذ بنویس دادوفریادممنوع،حرص خوردن ممنوع ،به جاش صبورباش ،مهربانی وزبان خوش روچاشنیش کن بچه هابزر ...

گفتنش خیلی راحته من هرروز همین تصمیم رو میگیرم ولی چه فایده.انقدر پیله میکنه به همه چی اعصابمو داغون کرده.ولی بازم عاشقشم

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.
2706