2737
2734
عنوان

شوهرم دورم زد

1033 بازدید | 14 پست

من چند وقت پیش به شوهرم ،فتم عطر میخوام گفت نه بزار باشه سالگرد ازدواجمون بعد سالگرد ازدواجمون رسید گفت میخوام برات عطر بخرم گفتم الان بریم؟؟؟گفت نه الان عصره کجا بریم فردا خوبه بریم.صبح بهش گفتم گفت نه ولش کن...🙁الان خیلی وقته از این قضیه میگذره ولی من یه جا میرم دوست دارم یه بوی خاصی ازم پخش شه ولی خب من الان چجور بش بگم عطر میخوام؟؟؟چه کنم...

عضو گروه سبز💚✌🏻😁قد:۱۷۱💚✌🏻😆وزن فعلی:۵۹💚✌🏻😁هدف اول:۵۸💚✌😆هدف دوم:۵۷💚✌🏻😆من می تونم به همه ی آرزوهام برسم😛✌🏻

پاشو برو یه عطر شرکتی قیمت مناسب برا خودت بخر 

انقدم منتظر نمون

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استارتر همقد منی دقیقا ولی من10کیلو بیشترم ازت🥴چاق نیستم اصلا ولی یکم شکمو دارم.تو الان شکمت تخته؟صورتت بهم نریخته؟

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
استارتر همقد منی دقیقا ولی من10کیلو بیشترم ازت🥴چاق نیستم اصلا ولی یکم شکمو دارم.تو الان شکمت تخته؟ص ...

اره تخته ولی صورتم لاغر شد یوگای صورت برای چاقی انجام دادم اکی شد

عضو گروه سبز💚✌🏻😁قد:۱۷۱💚✌🏻😆وزن فعلی:۵۹💚✌🏻😁هدف اول:۵۸💚✌😆هدف دوم:۵۷💚✌🏻😆من می تونم به همه ی آرزوهام برسم😛✌🏻
من هر موقع چیزی بخوام میگم بی زحمت مقداری پول به حساب خانوم خونه واریز کنید میخواد بره خرید پول میگی ...

خجالت میکشم بگم

2738
ازش پول بگیر خودت برو بخر

خجالت میکشم چجوری یگم

😐😐😐😐😐😐 مگه خجالت داره دختر 

راس میگی

وا اگه از الان نگیری تا آخر عمرت باید التماسش کنی واست بخره

دقیقا

2706